Dołącz do Drużyny Anioła i zawalcz o wspaniałe nagrody!

Wyzwanie Drużyny Anioła

Weź udział w DOBRYM wyzwaniu!

Dołącz do Drużyny Anioła, zachęć innych do podzielenia się DOBREM i wygraj pobyt w hotelu lub inną ze wspaniałych nagród!

Prawdziwi aniołowie nie potrzebują skrzydeł. Pracują w trudnych warunkach, często bez dostępu do wody, sprzętu i leków, niestrudzenie towarzysząc naszym podopiecznym w najważniejszych chwilach życia: podczas narodzin i śmierci. Chcesz pomóc?

Dołącz do Drużyny i zawalcz o nagrodę główną – pobyt w Hotelu Beskid☆☆☆☆!

Wygraj voucher na dwa noclegi w Hotelu Beskid (Nowy Sącz) dla dwóch osób – ze śniadaniami i kolacjami. Skorzystaj z masażu w nowoczesnym SPA lub spędź wieczór grając w kręgle! Voucher jest ważny do 01.09.2022 r.

Dodatkowo wyróżnimy 3 inne zgłoszenia konkursowe, które nagrodzimy dobrofabrycznymi zestawami – Buffem i Butelką z filtrem o łącznej wartości 164 zł!

Udział w Wyzwaniu Drużyny Anioła krok po kroku

Na czym polega dołączenie do Drużyny Anioła?

W formie płatności cyklicznej wysyłasz swoje DOBRO, dystrybuowane na miejscu rękoma wybranego przez Ciebie Anioła. Dzięki temu masz pewność, że pomoc trafia do najbardziej potrzebujących.

Dzięki dostępnemu na naszej stronie systemowi płatności możesz od razu ustawić zlecenie stałe i towarzyszyć Aniołowi przez dłuższy czas. Koniecznie zostaw swój adres e-mail i zgodę na odbieranie od nas wiadomości. Zawsze, kiedy będzie działo się coś pilnego i wymagającego Twojej interwencji, otrzymasz od nas wiadomość. Będziemy Cię informowali o wszystkich ważnych wydarzeniach w Drużynach Aniołów.Przed Tobą wielka przygoda. Nie wychodząc z domu, nie ruszając się zza swojego biurka, możesz być codziennie obecny w kraju Anioła – a nagrodą za Twoje zaangażowanie może stać się voucher na pobyt w 4-gwiazdkowym hotelu!

  1. Aby wziąć udział w wyzwaniu, musisz posiadać profil na platformie Facebook lub Instagram,
  2. Wyzwanie rozpoczyna się 14 lutego 2022 r. i trwa do 20 lutego 2022 r. (do godz. 23:59),
  3. Podstawowym warunkiem uczestnictwa w wyzwaniu jest aktywne wspieranie Anioła w dniach 14 – 20 lutego 2022 r, na kwotę min. 10 zł/miesięcznie (wsparcie cykliczne).
    1. Jeśli jeszcze nie wspierasz żadnego Anioła, wystarczy, że teraz dołączysz do wybranej Drużyny i wybierzesz miesięczną formę wsparcia na dowolną kwotę (min. 10 zł/msc), która będzie aktywna w trakcie trwania Wyzwania. Możesz zadecydować o wsparciu do 20 lutego do godz. 23:59, aż do zakończenia tygodnia wyzwania.
    2. Jeśli już wspierasz Anioła, nie musisz wybierać kolejnego! Od razu możesz wykonać zadanie. 🙂
  4. W dniach 14-20 lutego 2022 r. napisz w komentarzu (Instagram lub Facebook) pod walentynkowym postem Dobrej Fabryki odpowiedź na pytanie „Dlaczego warto należeć do Drużyny Anioła?”
  5. Do dnia 22 lutego wyłonimy zwycięzców: 1 nagrody głównej oraz 3 nagród dodatkowych
  6. Pełny regulamin konkursu znajdziesz tutaj

Krok 1: Wybierz Anioła i weź udział w Wyzwaniu

Krok 2: Odpowiedz na pytanie "Dlaczego warto należeć do Drużyny Anioła?"

W komentarzu pod walentynkowym postem (14 lutego) Dobrej Fabryki na Facebooku lub Instagramie opowiedz dlaczego Twoim zdaniem warto wspierać Anioła. Co zmotywowało Cię do dołączenia do Drużyny Anioła? Dlaczego wybrałeś/-aś taką formę wsparcia? Czy polecasz ją innym?

Oceniamy kreatywność Twojej odpowiedzi oraz wpływ na promocję idei Drużyny Anioła!

Pacjenci hospicjum marzą o sprawnych łóżkach

Walczymy o godność chorych i ubogich

Nie ma hospicjum bez łóżek. W rwandyjskiej Kabudze przywracamy godność, przynosimy ulgę w cierpieniu, obracamy największe ludzkie nieszczęścia w radość z każdego poranka. Pomagamy żyć do samego końca chorym, którzy gdzie indziej ze swoim cierpieniem po prostu by sobie nie poradzili.

czytaj więcej

Mamy już:
103 293
Potrzebujemy:
129 050