Mieszkańcy obozu potrzebują pomocy

Karmimy uchodźców na Lesvos!

Mieszkańcy obozu Moria 2.0. na co dzień borykają się z ogromnymi problemami, ale nie sposób ich rozwiązać, jeśli najpierw nie zaspokoją głodu. Każdy wykupiony przez Was posiłek zwiększy nasze możliwości. Nasze marzeniem to móc dostarczać posiłki codziennie do wszystkich.

czytaj więcej

Mamy już:
38 022
Potrzebujemy:
38 000
Anioł

Siostra Carmen

Anioł ratujący dzieci

Poznajcie niezwykłą kobietę! Ciepła, zawsze uśmiechnięta, oddana całkowicie pracy na rzecz najbardziej potrzebujących – siostra Carmen. Pochodzi z Hiszpanii, należy do Zgromadzenia Sióstr Franciszkanek Misjonarek Maryi i od 1977 roku pracuje na misjach, karmiąc głodnych i walcząc ze skutkami powszechnego w Mauretanii problemu niedożywienia.

Dzięki wieloletniemu zaangażowaniu siostry Carmen w dzialalność ośrodka dożywiania w miasteczku Kaédi przez lata udało się zmniejszyć problem choroby głodowej w okolicy, dostarczyć zbilansowaną dietę najmłodszym i zwiększyć świadomość dietetyczną wszystkich mieszkańców. Poza leczeniem choroby głodowej, w ośrodku codziennie prowadzone są wykłady i szkolenia z dietetyki, gotowania, higieny i wiedzy o tym, jak rozpoznać pierwsze oznaki problemów ze zdrowiem u dzieci.

Dzięki pracy siostry Carmen i całego ośrodka udało się zminimalizować problem choroby głodowej w okolicy. 

W ośrodku siostra Carmen otacza opieką nie tylko ofiary głodu, lecz także dzieci znajdujące się w trudnej sytuacji rodzinnej, sieroty, półsieroty oraz dzieci upośledzone.

Wsparcie przekazane w ostatnim miesiącu

Liczba Asystentów w ostatnim miesiącu

Liczba dzieci leczonych z choroby głodowej tygodniowo

Lata pracy na misjach

Wspieraj regularnie działania siostry Carmen!

Dzięki comiesięcznym wpłatom Twoim i innych członków drużyny, wspólnymi siłami razem z Aniołem możemy przesuwać granice tego, co wydaje się niemożliwe i odmieniać ludzkie historie.

Zawsze kiedy będzie działo się coś pilnego i wymagającego Twojej interwencji, otrzymasz od nas wiadomość. Będziemy Cię informowali o wszystkich ważnych wydarzeniach i akcjach siostry Carmen.