Chodźcie z nami!

Mamy ludzi do nakarmienia!

Ponad dwa tysiące rodzin z dziećmi codziennie walczy o przetrwanie w obozie, który na zimę powinien zostać pusty. Dając im ciepły posiłek, nie rozwiązujemy wszystkich ich problemów, ale kupujemy czas, w którym będą mogli stawić im czoła.

czytaj więcej

Mamy już:
14 600
Potrzebujemy:
63 500
Anioł

Siostra Carmen

Anioł ratujący dzieci

Poznajcie niezwykłą kobietę! Ciepła, zawsze uśmiechnięta, oddana całkowicie pracy na rzecz najbardziej potrzebujących – siostra Carmen. Pochodzi z Hiszpanii, należy do Zgromadzenia Sióstr Franciszkanek Misjonarek Maryi i od 1977 roku pracuje na misjach, karmiąc głodnych i walcząc ze skutkami powszechnego w Mauretanii problemu niedożywienia.

Dzięki wieloletniemu zaangażowaniu siostry Carmen w dzialalność ośrodka dożywiania w miasteczku Kaédi przez lata udało się zmniejszyć problem choroby głodowej w okolicy, dostarczyć zbilansowaną dietę najmłodszym i zwiększyć świadomość dietetyczną wszystkich mieszkańców. Poza leczeniem choroby głodowej, w ośrodku codziennie prowadzone są wykłady i szkolenia z dietetyki, gotowania, higieny i wiedzy o tym, jak rozpoznać pierwsze oznaki problemów ze zdrowiem u dzieci.

Dzięki pracy siostry Carmen i całego ośrodka udało się zminimalizować problem choroby głodowej w okolicy. 

W ośrodku siostra Carmen otacza opieką nie tylko ofiary głodu, lecz także dzieci znajdujące się w trudnej sytuacji rodzinnej, sieroty, półsieroty oraz dzieci upośledzone.

Wsparcie przekazane w ostatnim miesiącu

Liczba Asystentów w ostatnim miesiącu

Liczba dzieci leczonych z choroby głodowej tygodniowo

Lata pracy na misjach

Dołącz do drużyny siostry Carmen!

Jeśli chcesz dołączyć do drużyny siostry Carmen i wspierać długofalowo jej działania poprzez regularne, comiesięczne wpłaty:

1. Skorzystaj z poniższego formularza i przekaż dowolną kwotę na wsparcie Anioła. Dzięki dostępnemu na naszej stronie systemowi płatności możesz od razu ustawić zlecenie stałe i towarzyszyć Aniołowi przez dłuższy czas.

2. Koniecznie zostaw swój adres e-mail i zgodę na odbieranie od nas wiadomości.

3. Zawsze, kiedy będzie działo się coś pilnego i wymagającego Twojej interwencji, otrzymasz od nas wiadomość. Będziemy Cię informowali o wszystkich ważnych wydarzeniach i akcjach siostry Carmen.

4. Poniżej znajdziesz wszystkie dane niezbędne do tego, by wesprzeć siostrę Carmen tradycyjnym przelewem:

Fundacja Dobra Fabryka
ul. Pomiechowska 47/14
04-694 Warszawa
Bank Santander  45 1090 1883 0000 0001 2390 7365
w tytule przelewu wpisz:
„Drużyny Aniołów – Siostra Carmen”