POMOC POTRZEBNA OD ZARAZ!

Przekaż wsparcie dla uchodźców z Birmy

Rohingowie to dziś najbardziej prześladowana mniejszość etniczna na świecie. Nie pomożemy wszystkim, nie przywrócimy im praw i nie nadamy obywatelstwa, ale możemy pomóc w odbudowaniu ich godności, zmniejszeniu głodu i cierpienia. 

czytaj więcej

Mamy już:
2 606 zł
Potrzebujemy:
50 000 zł
Anioł

Siostra Carmen

Anioł ratujący dzieci

Poznajcie niezwykłą kobietę! Ciepła, zawsze uśmiechnięta, oddana całkowicie pracy na rzecz najbardziej potrzebujących — siostra Carmen. Pochodzi z Hiszpanii, należy do Zgromadzenia Sióstr Franciszkanek Misjonarek Maryi i od 1977 roku pracuje na misjach karmiąc głodnych i walcząc ze skutkami powszechnego w Mauretanii problemu niedożywienia.

Dzięki zaangażowaniu siostry Carmen w ośrodek dożywiania w miasteczku Kaedi przez lata udało się zmniejszyć problem choroby głodowej w okolicy, dostarczając zbilansowaną dietę najmłodszym i zwiększają świadomość wszystkich mieszkańców. Poza leczeniem choroby głodowej, w ośrodku codziennie prowadzone są wykłady i szkolenia z dietetyki, gotowania, higieny i wiedzy o tym jak rozpoznać pierwsze oznaki problemów ze zdrowiem u dzieci.

Dzięki pracy Siostry Carmen i całego ośrodka udało się zminimalizować problem choroby głodowej w okolicy. 

W ośrodku Siostra otacza opieka także dzieci znajdujące się w trudnej sytuacji rodzinnej, sieroty, półsieroty oraz dzieci upośledzone.

Wsparcie przekazane w ostatnim miesiącu

Liczba Asystentów w ostatnim miesiącu

Liczba dzieci leczonych z choroby głodowej tygodniowo

Lata pracy na misjach

Dołącz do drużyny siostry Carmen!

Jeśli chcesz dołączyć do drużyny siostry Carmen i wspierać długofalowo jej działania poprzez regularne, comiesięczne wpłaty:

1. Skorzystaj z poniższego formularza i przekaż dowolną kwotę na wsparcie Anioła. Dzięki dostępnemu na naszej stronie systemowi płatności możesz od razu ustawić zlecenie stałe i towarzyszyć Aniołowi przez dłuższy czas.

2. Koniecznie zostaw swój adres e-mail i zgodę na odbieranie od nas wiadomości.

3. Zawsze, kiedy będzie działo się coś pilnego i wymagającego Twojej interwencji, otrzymasz od nas wiadomość. Będziemy Cię informowali o wszystkich ważnych wydarzeniach i akcjach siostry Carmen.

4. Poniżej znajdziesz wszystkie dane niezbędne do tego, by wesprzeć siostrę Carmen tradycyjnym przelewem:

Fundacja Dobra Fabryka
ul. Pomiechowska 47/14
04-694 Warszawa
Bank Santander  45 1090 1883 0000 0001 2390 7365
w tytule przelewu wpisz:
„Drużyny Aniołów – Siostra Carmen”