ZOSTAŃ PARTNEREM BIZNESOWYM DOBREJ FABRYKI

JAK MOŻESZ POMÓC

Zainwestuj w efektywną produkcję dobra

Wypełnij formularz, a skontaktujemy się z Tobą, by porozmawiać o możliwych formach współpracy. Dopasujemy formę i cel pomocy do celów i wartości Twojej organizacji #SmartCharity

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.

TWOJA FIRMA MOŻE WSPÓLNIE Z NAMI WYPRODUKOWAĆ WIĘCEJ DOBRA

DOBIERZ FORMĘ POMOCY!

Dołącz do nas i rozwijaj z nami produkcję dobra na kilku kontynentach. Dzięki naszemu #smart pomaganiu, doświadczeniu i użyciu technologii, Twoja pomoc będzie efektywnie wykorzystana, a Twoja firma zyska wizerunek odpowiedzialnej społecznie. Możemy razem współpracować w zakresie wspólnych kampanii w obszarze CSR, employer brandingu oraz tworzenia nowych produktów.

PEŁNA TRANSPARENTNOŚĆ

Kochamy dane i kochamy pokazywać, jak każda złotówka przekazana na pomoc przekłada się na autentyczne wsparcie – otrzymasz pełny raport wydatków. Twoje pieniądze zostaną efektywnie wykorzystane i będziesz miał na to dowody!

AUTENTYCZNY WPŁYW

Dzięki wsparciu Twojej Firmy będziemy mogli wyprodukować więcej dobra – karmiąc, lecząc, edukując czy dając pracę! A robimy to bardzo efektywnie – w duchu #smart charity – korzystając z wiedzy i technologii.

SMART POMOC

Prowadzimy wiele różnorodnych projektów, więc z łatwością dopasujemy formę pomocy, którą będzie świadczyć Twoja firma, do celów i wartości Twojej organizacji.

PRZEKAŻ DAROWIZNĘ

Zostań jednym z Kluczowych Partnerów Dobrej Fabryki i obserwuj, jak przekazane wsparcie zamienia się w konkretną pomoc na miejscu.

ZBUDUJ COŚ TRWAŁEGO

Rozbuduj z nami życiodajny ogród warzywny, stwórz świetlicę edukacyjną dla dzieci lub otwórz nowe stanowiska pracy dla młodych kobiet w Senegalu. Postaw na trwałe dobro, które procentuje!

ZORGANIZUJ WYDARZENIE FUNDRAISINGOWE

Zorganizuj zbiórkę pracowniczą i opracuj z nami plan grywalizacji, który zwiększy zaangażowanie Twoich pracowników w inicjatywy społeczne. Kto mówił, że fundraising musi być nudny?

UFUNDUJ STYPENDIUM

Ufunduj stypendium naukowe dla najbardziej pracowitych uczennic w Senegalu lub dzieci w Burkina Faso. A może Twoja firma ma program stażowy, który możemy połączyć z pomocą? Daj nam znać!

DOŁĄCZ DO NAS

PARTNERZY