Chodźcie z nami!

Mamy ludzi do nakarmienia!

Ponad dwa tysiące rodzin z dziećmi codziennie walczy o przetrwanie w obozie, który na zimę powinien zostać pusty. Dając im ciepły posiłek, nie rozwiązujemy wszystkich ich problemów, ale kupujemy czas, w którym będą mogli stawić im czoła.

czytaj więcej

Mamy już:
14 600
Potrzebujemy:
63 500
Anioł

Filemon

Anioł walczący z chorobą głodową

Do szpitala trafił najpierw na staż. Zwrócił wówczas na siebie uwagę personelu bogatą wiedzą i bardzo dużym zaangażowaniem. Nie było w zasadzie pytań z zakresu pediatrii, którymi można byłoby go zagiąć. Kiedy zdobył prawo wykonywania zawodu, siostry same zaproponowały mu pracę na oddziale dziecięcym.

Jest jednym z najmłodszych pielęgniarzy w szpitalu. Pracuje na pediatrii, gdzie zajmuje się dziećmi niedożywionymi i cierpiącymi na chorobę głodową.

Jest bardzo dokładny w tym, co robi. Bardzo dużo rozmawia z matkami niedożywionych dzieci, wiele kwestii stara się im wytłumaczyć, na wiele spraw uwrażliwić. Dzieci z chorobą głodową karmione są w szpitalu co 3 godziny. Żeby odciążyć matki, Filemon sam często wstaje w nocy i karmi maluchy.

Wsparcie przekazane w ostatnim miesiącu

Liczba Asystentów w ostatnim miesiącu

Liczba dzieci wyleczonych z choroby głodowej rocznie

Staż pracy (lata)

Dołącz do drużyny Filemona!

Jeśli chcesz dołączyć do drużyny Filemona i wspierać długofalowo jej działania poprzez regularne, comiesięczne wpłaty:

1. Skorzystaj z poniższego formularza i przekaż dowolną kwotę na wsparcie Anioła. Dzięki dostępnemu na naszej stronie systemowi płatności możesz od razu ustawić zlecenie stałe i towarzyszyć Aniołowi przez dłuższy czas.

2. Koniecznie zostaw swój adres e-mail i zgodę na odbieranie od nas wiadomości.

3. Zawsze, kiedy będzie działo się coś pilnego i wymagającego Twojej interwencji, otrzymasz od nas wiadomość. Będziemy Cię informowali o wszystkich ważnych wydarzeniach i akcjach Filemona.

4. Poniżej znajdziesz wszystkie dane niezbędne do tego, by wesprzeć Filemona tradycyjnym przelewem:

Fundacja Dobra Fabryka
ul. Pomiechowska 47/14
04-694 Warszawa
Bank Santander  45 1090 1883 0000 0001 2390 7365
w tytule przelewu wpisz:
„Drużyny Aniołów – Filemon”