Anioł

Filemon

Anioł walczący z chorobą głodową

Do szpitala trafił najpierw na staż. Zwrócił wówczas na siebie uwagę personelu bogatą wiedzą i bardzo dużym zaangażowaniem. Nie było w zasadzie pytań z zakresu pediatrii, którymi można byłoby go zagiąć. Kiedy zdobył prawo wykonywania zawodu, siostry same zaproponowały mu pracę na oddziale dziecięcym.

Jest jednym z najmłodszych pielęgniarzy w szpitalu. Pracuje na pediatrii, gdzie zajmuje się dziećmi niedożywionymi i cierpiącymi na chorobę głodową.

Jest bardzo dokładny w tym, co robi. Bardzo dużo rozmawia z matkami niedożywionych dzieci, wiele kwestii stara się im wytłumaczyć, na wiele spraw uwrażliwić. Dzieci z chorobą głodową karmione są w szpitalu co 3 godziny. Żeby odciążyć matki, Filemon sam często wstaje w nocy i karmi maluchy.

Wsparcie przekazane w ostatnim miesiącu

Liczba Asystentów w ostatnim miesiącu

Liczba dzieci wyleczonych z choroby głodowej rocznie

Staż pracy (lata)

Wspieraj regularnie działania Filemona!

Dzięki comiesięcznym wpłatom Twoim i innych członków drużyny, wspólnymi siłami razem z Aniołem możemy przesuwać granice tego, co wydaje się niemożliwe i odmieniać ludzkie historie.

Zawsze kiedy będzie działo się coś pilnego i wymagającego Twojej interwencji, otrzymasz od nas wiadomość. Będziemy Cię informowali o wszystkich ważnych wydarzeniach i akcjach Filemona.


Dołącz do drużyny