Anioł

Doktor Patient

Anioł lekarz

Dr Patient wykonuje miesięcznie ok. 130 badań USG, nie licząc kontroli. Ukończył rok temu nie tylko specjalistyczne szkolenie USG, ale też dwuletnią formację kardiologiczną. We współpracy z francuskimi specjalistami diagnozuje choroby serca dzieci i dorosłych. Jest jedynym lekarzem w naszym kilkusettysięcznym regionie, który wykonuje echo serca.

Aktualnie w 7-milionowym Północnym Kivu nie ma żadnego innego specjalisty kardiologa.

Wsparcie przekazane w ostatnim miesiącu

Liczba Asystentów w ostatnim miesiącu

Liczba pacjentów leczonych rocznie w szpitalu

Staż pracy (lata)

Wspieraj regularnie działania dr Patienta!

Dzięki comiesięcznym wpłatom Twoim i innych członków drużyny, wspólnymi siłami razem z Aniołem możemy przesuwać granice tego, co wydaje się niemożliwe i odmieniać ludzkie historie.

Stworzyliśmy dla Ciebie specjalne miejsce – zamkniętą grupę na Telegramie, prowadzoną przez siostrę Agnieszkę – dyrektorkę szpitala w Ntamugendze. W grupie której znajdziesz informacje tylko dla najbliższych, również stale wspierających pracę doktora Patienta. Dołacz do drużyny. Pytaj o to, co Cię interesuje!

Pomoc pilnie potrzebna

Uratujmy Aptekę dla Najuboższych w Togo

To kwota, która pozwali na wyposażenie aptecznych półek na pierwsze półrocze. Zajmą się tym Ania i Mateusz, którzy jeszcze w lutym przylecą na miejsce i zapełnią półki najpotrzebniejszymi antybiotykami, lekami przeciwmalarycznymi i przeciwbólowymi. Apteka w Saoudé ma do uratowania ludzi. Uda się tylko dzięki Wam.

czytaj więcej

Mamy już:
9 143
Potrzebujemy:
30 000