Anioł

Doktor Patient

Anioł lekarz

Dr Patient wykonuje miesięcznie ok. 130 badań USG, nie licząc kontroli. Ukończył rok temu nie tylko specjalistyczne szkolenie USG, ale też dwuletnią formację kardiologiczną. We współpracy z francuskimi specjalistami diagnozuje choroby serca dzieci i dorosłych. Jest jedynym lekarzem w naszym regionie, który wykonuje echo serca.

Aktualnie w 7-milionowym Północnym Kivu nie ma żadnego innego specjalisty kardiologa.

Wsparcie przekazane w ostatnim miesiącu

Liczba Asystentów w ostatnim miesiącu

Liczba pacjentów leczonych rocznie w szpitalu

Staż pracy (lata)

Wspieraj regularnie działania dr Patienta!

Dzięki comiesięcznym wpłatom Twoim i innych członków drużyny, wspólnymi siłami razem z Aniołem możemy przesuwać granice tego, co wydaje się niemożliwe i odmieniać ludzkie historie.

Stworzyliśmy dla Ciebie specjalne miejsce – zamkniętą grupę na Telegramie, prowadzoną przez siostrę Agnieszkę – dyrektorkę szpitala w Ntamugendze. W grupie której znajdziesz informacje tylko dla najbliższych, również stale wspierających pracę doktora Patienta. Dołacz do drużyny. Pytaj o to, co Cię interesuje!

Pacjenci hospicjum marzą o sprawnych łóżkach

Walczymy o godność chorych i ubogich

Nie ma hospicjum bez łóżek. W rwandyjskiej Kabudze przywracamy godność, przynosimy ulgę w cierpieniu, obracamy największe ludzkie nieszczęścia w radość z każdego poranka. Pomagamy żyć do samego końca chorym, którzy gdzie indziej ze swoim cierpieniem po prostu by sobie nie poradzili.

czytaj więcej

Mamy już:
52 444
Potrzebujemy:
129 050