Anioł

Emmanuel

Anioł rehabilitant

Emmanuel, zanim zaczął pracować w hospicjum, po ukończeniu szkoły dla rehabilitantów pracował pierwszy rok w centrum dla dzieci z autyzmem. Następne trzy lata z niepełnosprawnymi. Bardzo lubił swoją pracę, ale kiedy się dowiedział, że zwolniło się miejsce w hospicjum i że szukaliśmy rehabilitanta, który nie bałby się chorych paliatywnie, zgłosił się do nas.

Chcę pomagać pacjentom żyć i uśmiechać się do końca!

Od razu dało się zauważyć, że choć jest młodym człowiekiem, to ma duże doświadczeniem w pracy z chorymi. Jego łagodność i miłość chorzy od razu wyczuli. Jest z natury bardzo spokojny lubi muzykę i książki z dziedziny rehabilitacji.

Wsparcie przekazane w ostatnim miesiącu

Liczba Asystentów w ostatnim miesiącu

Liczba rehabilitowanych chorych

Staż pracy (lata)

Wspieraj regularnie działania Emmanuela!

Dzięki comiesięcznym wpłatom Twoim i innych członków drużyny, wspólnymi siłami razem z Aniołem możemy przesuwać granice tego, co wydaje się niemożliwe i odmieniać ludzkie historie.

Zawsze kiedy będzie działo się coś pilnego i wymagającego Twojej interwencji, otrzymasz od nas wiadomość. Będziemy Cię informowali o wszystkich ważnych wydarzeniach i akcjach Emmanuela.

UDZIELAMY POMOCY POSZKODOWANYM PRZEZ WOJNĘ

Na pomoc Ukrainie!

Nasze transporty pomocy humanitarnej docierają do Lwowa, Łucka, Równego, Kijowa, Sławutycz i do Mikołajewa. Codziennie walczymy o to, by zasięg naszej pomocy zwiększał się. Dołącz do nas!

czytaj więcej

Mamy już:
948 244
Potrzebujemy:
1 000 000