Klęska głodu w Mauretanii. Ruszamy na ratunek dzieciom!

Nie pozwól, by kolejne dziecko umarło z głodu

W centrum dożywiania w Kaédi po raz pierwszy od dawna nie udało uratować się kilkumiesięcznego dziecka. Mała Mariam trafiła pod naszą opiekę zbyt późno. Głodnych dzieci wciąż przybywa! Nakarm z nami głodne dziecko!

czytaj więcej

Mamy już:
10 365
Potrzebujemy:
10 000
Anioł

Emmanuel

Anioł rehabilitant

Emmanuel, zanim zaczął pracować w hospicjum, po ukończeniu szkoły dla rehabilitantów pracował pierwszy rok w centrum dla dzieci z autyzmem. Następne trzy lata z niepełnosprawnymi. Bardzo lubił swoją pracę, ale kiedy się dowiedział, że zwolniło się miejsce w hospicjum i że szukaliśmy rehabilitanta, który nie bałby się chorych paliatywnie, zgłosił się do nas.

Chcę pomagać pacjentom żyć i uśmiechać się do końca!

Od razu dało się zauważyć, że choć jest młodym człowiekiem, to ma duże doświadczeniem w pracy z chorymi. Jego łagodność i miłość chorzy od razu wyczuli. Jest z natury bardzo spokojny lubi muzykę i książki z dziedziny rehabilitacji.

Wsparcie przekazane w ostatnim miesiącu

Liczba Asystentów w ostatnim miesiącu

Liczba rehabilitowanych chorych

Staż pracy (lata)

Wspieraj regularnie działania Emmanuela!

Dzięki comiesięcznym wpłatom Twoim i innych członków drużyny, wspólnymi siłami razem z Aniołem możemy przesuwać granice tego, co wydaje się niemożliwe i odmieniać ludzkie historie.

Zawsze kiedy będzie działo się coś pilnego i wymagającego Twojej interwencji, otrzymasz od nas wiadomość. Będziemy Cię informowali o wszystkich ważnych wydarzeniach i akcjach Emmanuela.