Półroczne bliźniaki James i Jemima, uratowane przez Was w ubiegłym miesiącu.

Nakarmienie dziecka to dopiero początek. Zakończ głód na dobre

Cierpienie dziecka to widok, który trudno znieść. Czy wiesz, że możesz je zakończyć już dziś? Nakarm dziecko i zapewnij edukację jego rodzicom.

RATUJ MIESIĄC
PO MIESIĄCU
FUNDUJ ROCZNĄ TERAPIĘ

Wiemy, jak sprawić, aby uratowane dziecko już nigdy nie cierpiało z głodu

  • Gdy dzieci są ważone i karmione, rodzice odbywają praktyczny kurs z podstaw dietetyki i rolnictwa. Uczymy rodziców uprawy roślin jadalnych, które dobrze rosną w gorącym i suchym klimacie. Równocześnie praca w ogródku stanowi formę zapłaty za terapię dożywiającą, którą otrzymuje dziecko.

  • Po terapii zachęcamy rodziców do założenia przydomowego ogródka. Wychodząc z ośrodka dożywiania, wiedzą, jak uprawiać warzywa i przygotowywać dobrze zbilansowane posiłki.

  • Nasi pracownicy bez zapowiedzi kontrolują wagę dzieci. Kontrole nie dotyczą wyłącznie dietetyki – badamy dzieci pod kątem problemów związanych z prawidłowym rozwojem.

URATUJ DZIECKO

„Dobrze, ale mam kilka pytań…”

Jeśli nie odnalazłeś tu odpowiedzi na swoje pytanie, napisz do nas na [email protected]. Odpowiemy na nie w ciągu 48 godzin.

Jaki procent mojej wpłaty trafia do potrzebujących dzieci?

Toggle

W ubiegłym roku udało nam się pokryć wszystkie koszty prowadzenia Fundacji z wpłat na cele statutowe, dlatego aż 100% wpłat na cele projektowe przeznaczyliśmy właśnie na pomoc na miejscu!

Czy zebrane środki są przeznaczane na dziecko, które widzę na tej stronie?

Toggle

Ośrodki dożywiania w Ntamugendze (DRK) i Kadei (Maueratnia) łącznie przyjmują tygodniowo aż 165 dzieci. Twoje wsparcie pomaga nie tylko dziecku, którego historię opowiadamy na tej stronie, ale również innym dzieciom, które potrzebują terapii dożywiającej.

Czy mogę w każdej chwili przerwać comiesięczne wsparcie?

Toggle

Oczywiście! Wystarczy, że napiszesz do nas maila. Nie musisz w żaden sposób uzasadniać swojej decyzji. Zachęcamy Cię jednak do dalszego obserwowania naszych mediów społecznościowych, abyś mógł sprawdzać, jak nasi podopieczni zdrowo dorastają dzięki Twojemu wsparciu!

Czy mogę otrzymać zwrot swojej wpłaty?

Toggle

Masz tydzień na podjęcie decyzji, czy Twoja darowizna pozostanie w ośrodku dożywiania. Rozumiemy, że Twoja sytuacja zawsze może się zmienić. Jeśli chciałbyś otrzymać zwrot swojej darowizny, wystarczy, że napiszesz do nas maila w ciągu tygodnia od jej przekazania.

Uczestnicz w życiu ośrodka dożywiania

Jeśli tak jak my nie potrafisz przejść obojętnie obok głodu dzieci, dołącz do Wiatraczka dla Życia i odbierz dostęp do zamkniętej grupy na Telegramie. Znajdziesz w niej informacje tylko dla najbliższych, stale wspierających nasz ośrodek dożywiania.

 

👉 Co tydzień otrzymasz informacje o postępach w leczeniu dzieci.
👉 Możesz zadać pytanie, na które odpowie sama siostra Agnieszka.
👉 Jako pierwszy dowiesz się o specjalnych wydarzeniach Live.

 

Dołącz do ponad 1296 osób, które uratowały życie dziecka