Mieszkańcy obozu potrzebują pomocy

Karmimy uchodźców na Lesvos!

Mieszkańcy obozu Moria 2.0. na co dzień borykają się z ogromnymi problemami, ale nie sposób ich rozwiązać, jeśli najpierw nie zaspokoją głodu. Każdy wykupiony przez Was posiłek zwiększy nasze możliwości. Nasze marzeniem to móc dostarczać posiłki codziennie do wszystkich.

czytaj więcej

Mamy już:
37 462
Potrzebujemy:
38 000

Dajcie się przekonać jak wspaniałe rzeczy będziemy w stanie zrobić RAZEM!!!

Grecja

W 2015 przez greckie wyspy przeszło 856 tys. osób, a w 2017 i 2018  już tylko niecałe 30 tys. (według UNHCR). Ale już 2019 rok przyniósł wzrost – ponad 60 000 nowoprzybyłych. Dziś łódek przypływających na greckie plaże znów przybywa a praktyka pokazuje, że na Lesbos można utknąć na dobre kilka lat. Nikos i Katerina prowadzą na wyspie małą restaurację, w której każdy uchodźca może poczuć się jak w domu i za darmo zjeść posiłek.

Garść informacji:
  • w obozie Moria na greckiej na wyspie Lesbos jest ponad 7 000 uchodźców
  • blisko połowa z nich to dzieci
  • od początku 2015 roku przez greckie wyspy dotarło do Europy prawie 1 000 000 uchodźców
Dziennie zapewniamy ponad

800

posiłków dla uchodźców
Prowadzimy dystrybucję

posiłków i materiałów pierwszej pomocy

dla najbardziej potrzebujących, w tym dzieci, kobiet w ciąży i chorych

05.10.2021

Nie. Nie nawiązujemy kontaktu z obcymi cywilizacjami. Gotujemy wodę. Kilka litrów w ciągu zaledwie 10 minut. Bez prądu, węgla, gazu, nawet baterii. W Home for All testujemy dziś kuchenkę solarną. Bezchmurne niebo wystarczy, by ugotować na niej posiłek dla całej rodziny, w międzyczasie zrobić herbatę i podgrzać wodę do kąpieli. Wyobrażacie sobie jak wiele problemów ten wynalazek rozwiązałby w greckim obozie i… Afryce?!?!

Wspaniałym przywilejem, który jest pochodną naszej pracy i regularnego odwiedzania naszych projektów są spotkania z ludźmi, którzy uczą się mądrego pomagania i tymi, którzy są w nim już ekspertami. Takie znajomosci pomagają wymieniać się pomysłami, wspólnie szukać nowych, innowacyjnych, a czasem rewolucyjnych rozwiązań dla problemów, które dotykają naszych podopiecznych. Dzięki takim ludziom niemożliwe nie istnie, a dzięki Wam możemy nie tylko marzyć o tym co niemożliwe, ale po prostu to robić.

Przybijcie nam 5!!! Róbcie to regularnie, zakładając zlecenie stałe. To proste, zajmuje kilka minut. 5 zł przybijane raz w tygodniu, to zaledwie 20 zł miesięcznie. Dajcie się przekonać jak wspaniałe rzeczy będziemy w stanie zrobić RAZEM!!!

<-- ActiveCampaign Monitor Code -->