Mieszkańcy obozu potrzebują pomocy

Karmimy uchodźców na Lesvos!

Mieszkańcy obozu Moria 2.0. na co dzień borykają się z ogromnymi problemami, ale nie sposób ich rozwiązać, jeśli najpierw nie zaspokoją głodu. Każdy wykupiony przez Was posiłek zwiększy nasze możliwości. Nasze marzeniem to móc dostarczać posiłki codziennie do wszystkich.

czytaj więcej

Mamy już:
37 462
Potrzebujemy:
38 000

Celine i Caroline dzięki Wam wróciły do domu

Burkina Faso

Według ONZ to jeden z najsłabiej rozwiniętych krajów na świecie. Charakteryzuje się jednym z najniższych wskaźników rozwoju społecznego HDI (Human Development Index). Wynosi on 0.4, co sprawia, że Burkina Faso zajmuje 185. miejsce na liście 188 krajów.

Garść informacji:
  • 43,7% społeczeństwa żyje za mniej niż 1,90 dolara dziennie
  • współczynnik alfabetyzacji młodzieży wynosi 52,5% i pozostaje jednym z najniższych na świecie
  • jedynie 37,7% osób powyżej 15. roku życia potrafi czytać i pisać
  • rolnictwem trudni się 80% ludności czynnej zawodowo
Uczymy przedsiębiorczości i podstaw rolnictwa

40

rodzin z wioski Gourcy
Przygotowujemy do zawodu krawcowej

32

kobiety

27.09.2021

Choć w Gourcy wszyscy wyczekują deszczu, obawiając się głodu, który może być następstwem nieurodzaju i wysychających pól, to jest też i radość, a dla Celine po prostu szczęście bez granic. W końcu, po prawie rocznym pobycie w stolicy – Ouagadougou – wróciła do Gourcy ze swoim najdroższym skarbem – Caroline.

To dzięki Wam ta mała przyszła na świat. To Wasze wsparcie sprawiło, że Celine w czasie całej ciąży została otoczona specjalistyczną opieką ginekologa, sfinansowaliście wszystkie badania, hospitalizacje i kilkumiesięczny pobyt w stolicy blisko jednego z lepszych szpitali. Po nieudanych próbach utrzymania kilku ciąż i wyroków lokalnych felczerów, sprawiliście, że Celina pełna energii i woli życia na nowo stanęła na nogi. Dziś ma je z kim dzielić!

Tak właśnie działa produkcja dobra w Dobrej Fabryce! A Celine i jej maleństwo to kolejny dowód na to, jak Wasze zakupy w Dobroczynnym24 potrafią odmienić ludzkie historie. Wystarczy, że podarujecie dziś naszym podopiecznym BUKIET DOBRA, by to co wydaje się niemożliwe, stawało się w ich życiu realną rzeczywistością. Jeśli chcecie tworzyć z nami historie takie jak ta Celine, podarujcie kobietom z Burkina Faso Bukiet Dobra!

<-- ActiveCampaign Monitor Code -->