Bukiet dobra

25 

+ -
Kategoria: Dajemy pracę
Miejsce: Senegal – szkoła dla dziewcząt
100% Twojej wpłaty zostanie przekazane na pomoc.

 

Kobiety na całym świecie noszą w sercach podobne pragnienia: marzą o bezpieczeństwie, zdrowiu, spokojnym życiu i szczęściu dla swoich dzieci. Nie każda jednak ma szansę na realizację tych marzeń. Podaruj bukiet dobra i spełnij marzenia kobiet z ubogich regionów świata.

My, dziewczyny i kobiety otoczone opieką Fundacji Dobra Fabryka urodziłyśmy się i mieszkamy w różnych zakątkach świata. Też marzymy o dobrym zawodzie, o powrocie do zdrowia czy choćby o własnej kuchni, dzięki której będziemy mogły codziennie karmić rodzinę oraz przyjaciół.

Jesteśmy wdzięczne za każdą życzliwą osobę, która staje na naszej drodze. Często patrzymy w niebo i zastanawiamy się, kim jesteście Wy – osoby, które pomagają nam realizować nasze marzenia? Nie mamy szansy, by poznać Was osobiście, ale nosimy Was w swoich sercach i posyłamy moc wirtualnych uśmiechów z życzeniami, by los oddał Wam z nawiązką tyle dobra, ile jesteście w stanie przyjąć.

Każda okazja jest dobra do tego, byśmy mogli pochwalić się osiągnięciami dziewczyn i kobiet, które wspieramy w ramach projektów Fundacji Dobra Fabryka. Każda z nich ma swoją historię, swoje plany i marzenia. Są to matki, studentki, pielęgniarki… ale przede wszystkim kobiety. Niestety, w większości przypadków kobiety te żyją w ciężkich warunkach. Niektóre z nich są pozbawione podstawowych praw obywatelskich. Każda z nich marzy o lepszym, godnym życiu, pełnym szacunku, a nie pogardy i dyskryminacji.

Należy im się ogromny bukiet: bukiet dobra, który chcielibyśmy im przesłać wspólnie z Wami.

Taki bukiet wart jest więcej niż tylko pieniądze. Daje szansę na szczęśliwe życie, o które tak trudno w tamtym rejonie świata.

Jeśli chcesz dać jednej z nich szansę na lepsze jutro, weź udział w akcji #bukietdobra i kup w naszym sklepie dobroczynne24.pl bukiet, który odmienia życie.

Często zadawane pytania

Jaki % mojej wpłaty zostanie przekazany na pomoc?

Cała przekazana przez Ciebie darowizna zostanie wykorzystana na pomoc i nie stanowi źródła utrzymania Fundacji Dobra Fabryka. Jeśli chciałbyś wesprzeć cele statutowe Fundacji, kliknij tutaj.

Czy mogę wesprzeć potrzebujących bez podawania swoich danych?

Udostępniliśmy formularz online dla Twojej wygody, m.in. po to, abyśmy mogli po zakończonym roku przesłać Ci potwierdzenia przekazanych darowizn, które możesz odliczyć od podatku. Jeśli jednak chcesz wesprzeć naszych podopiecznych poprzez przelew tradycyjny, możesz skorzystać z poniższych nr. kont:

Konto do wpłat w walucie PLN: 45 1090 1883 0000 0001 2390 7365

Konto do wpłat w walucie EUR: 84 1090 1883 0000 0001 2398 7852

Konto do wpłat w walucie USD: 46 1090 1883 0000 0001 2398 7857

Udostępnij

25 

+ -

Najbardziej potrzebne dobra