Bukiet dobra

25 

+ -
Kategoria: Dajemy pracę
Miejsce: Burkina Faso – projekt rolniczy w Gourcy

Kobiety na całym świecie noszą w sercach podobne pragnienia: marzą o bezpieczeństwie, zdrowiu, spokojnym życiu i szczęściu dla swoich dzieci. Nie każda jednak ma szansę na realizację tych marzeń. Podaruj bukiet dobra i spełnij marzenia kobiet z ubogich regionów świata.

My, dziewczyny i kobiety otoczone opieką Fundacji Dobra Fabryka urodziłyśmy się i mieszkamy w różnych zakątkach świata. Też marzymy o dobrym zawodzie, o powrocie do zdrowia czy choćby o własnej kuchni, dzięki której będziemy mogły codziennie karmić rodzinę oraz przyjaciół.

Jesteśmy wdzięczne za każdą życzliwą osobę, która staje na naszej drodze. Często patrzymy w niebo i zastanawiamy się, kim jesteście Wy – osoby, które pomagają nam realizować nasze marzenia? Nie mamy szansy, by poznać Was osobiście, ale nosimy Was w swoich sercach i posyłamy moc wirtualnych uśmiechów z życzeniami, by los oddał Wam z nawiązką tyle dobra, ile jesteście w stanie przyjąć.

Każda okazja jest dobra do tego, byśmy mogli pochwalić się osiągnięciami dziewczyn i kobiet, które wspieramy w ramach projektów Fundacji Dobra Fabryka. Każda z nich ma swoją historię, swoje plany i marzenia. Są to matki, studentki, pielęgniarki… ale przede wszystkim kobiety. Niestety, w większości przypadków kobiety te żyją w ciężkich warunkach. Niektóre z nich są pozbawione podstawowych praw obywatelskich. Każda z nich marzy o lepszym, godnym życiu, pełnym szacunku, a nie pogardy i dyskryminacji.

Należy im się ogromny bukiet: bukiet dobra, który chcielibyśmy im przesłać wspólnie z Wami.

Taki bukiet wart jest więcej niż tylko pieniądze. Daje szansę na szczęśliwe życie, o które tak trudno w tamtym rejonie świata.

Jeśli chcesz dać jednej z nich szansę na lepsze jutro, weź udział w akcji #bukietdobra i kup w naszym sklepie dobroczynne24.pl bukiet, który odmienia życie.

Udostępnij

25 

+ -

Najbardziej potrzebne dobra