Przybij nam 5!

Ustaw zlecenie

Przybij!

5

Przybij!

Piątkę przybiło nam już: 65622 osoby
Udostępnij
W ostatnim miesiącu Wasze stałe wsparcie zaowocowało sumą

76 502 zł

Dziękujemy za każdą piątkę!
Za pośrednictwem Dobrej Fabryki każdego roku pomoc dociera nawet do

40 000

najbardziej potrzebujących
Dajemy pracę
Karmimy
Leczymy
Uczymy

Przybij nam 5 i wyjedź z nami do Afryki

Czy wiesz, ile warte jest Twoje 5 zł?
To tyle co kawa, gazeta, sok…

Jeśli tylko zechcesz raz w tygodniu puścić za pośrednictwem naszej Dobrej Fabryki swoją piątkę w dobroczynny obieg, przekonasz się, jak wielkie rzeczy jesteśmy w stanie zrobić RAZEM!

Nie chcemy lamentować nad tym, że świat bywa zły, okrutny, niesprawiedliwy. Chcemy coś z tym robić. Działamy w myśl zasady R.W. Emersona: najlepszą metodą walki ze złym światem jest tworzyć świat dobry. To jest możliwe już za 5 zł tygodniowo. Naprawdę!

Przybij nam 5! Ustaw zlecenie stałe na 5 zł tygodniowo lub 20 zł miesięcznie.

Jak wpłacić swoją 5 i wziąć udział w akcji?

1. Płatność kartą: wpłać swoją piątkę raz w tygodniu lub 20 zł raz w miesiącu. Korzystając z formularza obok, możesz ustawić automatyczne pobranie z twojej karty płatniczej. Jeśli chcesz wpłacać więcej, możesz ustawić kilka automatycznych zleceń.

2. Tradycyjnie: jeśli zamiast wpłacać za pośrednictwem naszej strony, wolisz sam ustawić na swoim koncie bankowym zlecenie stałe na 5 zł tygodniowo lub minimum 20 zł miesięcznie albo zrobić przelew tradycyjny na poczcie lub w banku, poniżej znajdziesz dane do przelewu:

Fundacja Dobra Fabryka
ul. Pomiechowska 47/14
04-694 Warszawa

Bank Santander 45 1090 1883 0000 0001 2390 7365

w tytule przelewu wpisz:
„Przybij nam 5”

Razem do Afryki

Jednym niewielkim gestem możesz odmienić czyjeś życie, ale ten gest może odmienić także Twoje życie!

Każdy kto zaangażuje się w długofalowe wspieranie Dobrej Fabryki (tzn. weźmie udział w projekcie „Przybij nam 5!” i jednocześnie w drugim wybranym projekcie, np. w Drużynach Aniołów), zyska szansę, by za rok wyjechać z nami do Afryki. Do tej pory nasze projekty zobaczyło 5 osób, wśród nich Agnieszka Zawiejska i Dawid Rolla, którzy swoje piątki przybijali regularnie. To oni zobaczyli nasze projekty w Zambii i Rwandzie na własne oczy. Dziesięć pełnych wrażeń dni, mnóstwo spotkań i przygód.

Jak działają Piątki?

Projekt „Przybij nam 5” to najprostsze na świecie narzędzie, by ów świat zmieniać!!! Dzięki wpłacanym regularnie co tydzień piątkom możemy ratować przed śmiercią z głodu najmłodszych mieszkańców Konga, budzić nadzieję wśród ludzi w Rwandzie, dawać powody do uśmiechu dzieciom w gigantycznym obozie dla uchodźców w Bangladeszu, zapewniać ciepłe posiłki dla niepełnoletnich przebywających bez opieki w pękającym w szwach obozie na greckiej wyspie Lesbos, spełniać marzenia dziewcząt w szkole w Senegalu i stwarzać nowe możliwości rozwoju rolnikom w Burkina Faso. To wszystko Wasze dzieła!

„Przybij nam 5” to projekt, który nie obciąża zbytnio budżetów zaangażowanych w niego osób – mówimy o 5 zł raz w tygodniu. Opiera się on przede wszystkim na regularności i sprawia, że WSZYSCY MAMY WPŁYW na to, by dobra na tym świecie przybywało każdego dnia, i to więcej, niż się Wam wydaje!!!

Pacjenci hospicjum marzą o sprawnych łóżkach

Walczymy o godność chorych i ubogich

Nie ma hospicjum bez łóżek. W rwandyjskiej Kabudze przywracamy godność, przynosimy ulgę w cierpieniu, obracamy największe ludzkie nieszczęścia w radość z każdego poranka. Pomagamy żyć do samego końca chorym, którzy gdzie indziej ze swoim cierpieniem po prostu by sobie nie poradzili.

czytaj więcej

Mamy już:
103 293
Potrzebujemy:
129 050