Pomóżmy Ukrainie wysyłając Ciepłą Pakę

Ukraina

24 lutego 2022 r. Rosja rozpoczęła ofensywę militarną na Ukrainę, powodując ofiary wśród cywili i niszcząc infrastrukturę kraju. Ponad jedna czwarta ludności została zmuszona do opuszczenia swoich domów. W pierwszych tygodniach z Ukrainy uciekło ponad 4,3 miliona uchodźców, a drugie tyle jest wewnętrznie przesiedlonych. To najszybciej narastający kryzys uchodźczy od czasów II wojny światowej.

Nie możemy być obojętni na cierpienie naszych sąsiadów – od razu ruszyliśmy na pomoc!

W pierwszych dobach wojny dostarczyliśmy

21 000

bochenków chleba dla mieszkańców Kijowa
Wysłaliśmy ponad

20 ton

żywności na tereny objęte walkami

29.12.2022

Rosjanie robią wszystko, by przed końcem roku, w Ukrainie zapadła ciemność. Dziś znów przed godziną 6:00 w całym kraju zawyły alarmy przeciwlotnicze. Efektem kolejnego masowego ostrzału rakietami i dronami kamikadze jest brak prądu w połowie mieszkań w Kijowie. We Lwowie nie ma go 90% mieszkańców.

Coraz trudniej jest Ukrainie łatać dziury w uszkodzonej infrastrukturze energetycznej, coraz trudniej jest zapewnić prąd, ciepło i wodę ludziom, którzy chcą po prostu normalnie żyć w swoim kraju, w swoich domach.

Pomóżmy Ukrainie wysyłając Ciepłą Pakę tym, którzy nie mają jak się ogrzać.

Potrzebna pilna pomoc

Ciepła Paka dla Ukrainy

Pomagamy na miejscu, bo śmiertelnym zagrożeniem są nie tylko spadające rakiety, ale i zimno. Rozdajemy śpiwory, ciepłe koce, lampy naftowe, piecyki rakietowe, ogrzewacze, odzież termiczna i wysokoenergetyczne posiłki. Podarujmy Ciepłą Pakę dla mieszkańców Ukrainy, którzy znaleźli się w krytycznej sytuacji.

czytaj więcej

Mamy już:
225 969
Potrzebujemy:
200 000