Mieszkańcy obozu potrzebują pomocy

Karmimy uchodźców na Lesvos!

Mieszkańcy obozu Moria 2.0. na co dzień borykają się z ogromnymi problemami, ale nie sposób ich rozwiązać, jeśli najpierw nie zaspokoją głodu. Każdy wykupiony przez Was posiłek zwiększy nasze możliwości. Nasze marzeniem to móc dostarczać posiłki codziennie do wszystkich.

czytaj więcej

Mamy już:
37 462
Potrzebujemy:
38 000

24.02.2020


Przekaż 1% podatku

Dobra Fabryka ma jeden cel – wyrównywać ludziom szanse! Codziennie realizujemy go w tych zakątkach świata, gdzie zło odbiera ludziom nadzieję, radość, zdrowie i życie. Chcielibyśmy, by każdy człowiek, czy mały, czy duży, miał na nim takie szanse, o jakie zabiegamy dla siebie i dla swoich dzieci. Dlatego pomagamy tam, gdzie w ludziach nadzieja już zgasła. Rozpalamy ją na nowo, pracując z tymi, którym nie pomógł jeszcze nikt.

Robimy to tylko dzięki Wam! Codziennie karmimy, leczymy, uczymy i dajemy pracę. Bez Was w ciągu roku nie dotarlibyśmy z pomocą do ponad 40000 potrzebujących.

Rok to dla nas ponad 17000 konsultacji w ambulatorium, 12000 wyleczonych z malarii, w tym ponad 6000 dzieci poniżej piątego roku życia, dla których byliśmy jedyną nadzieją. Prawie 800 transfuzji krwi770 szczęśliwych porodów w niebezpiecznym terenie Demokratycznej Republiki Konga. Ale Kongo to przecież nie wszystko. 30 pacjentów w rwandyjskim hospicjum dzięki Wam ma najlepszą paliatywną opiekę. Jedyną taką w kraju i w tej części Afryki. 3200 osób ma dzięki Wam leki w trudno dostępnym górzystym terenie na północy Togo. W Senegalu z edukacji korzysta 56 dziewcząt z najbiedniejszych regionów kraju, a w Burkina Faso do pracy w rolnictwie i krawiectwie przygotowaliśmy już kilkadziesiąt osób, dając im narzędzia i wiedzę. 3000 osób w Chinach otrzymało opiekę psychologiczną. W obozie Moria na greckiej wyspie Lesvos przygotowujemy miesięcznie ponad 12000 posiłków dla dzieci-uchodźców, przekonując ich każdego dnia, że na świecie mają więcej przyjaciół niż wrogów. W Mauretanii walczymy ze skutkami niewystarczającej ilości produkowanej żywności, karmiąc i wyciągając z niedożywienia dziesiątki dzieciaków każdego miesiąca. W Bangladeszu stworzyliśmy bezpieczną przestrzeń i wspieramy kilkadziesiąt dzieciaków w największym na świecie obozie dla uchodźców.

Znamy naszych podopiecznych i wiemy czego im potrzeba. Dziś prosimy Was tylko o jedną rzecz: 1% z Waszego podatku. Dzięki niemu będziemy jeszcze skuteczniejsi w ratowaniu życia ludzi, dla których naprawdę jesteśmy ostatnią nadzieją. Dajcie się przekonać jak wiele jesteśmy w stanie zrobić RAZEM!

Nawet jeśli korzystacie z możliwości, jaką w tym roku dają Urzędy Skarbowe, przygotowując nam gotowe już rozliczenia, warto pamiętać, że wciąż mamy wpływ na to komu przekazujemy 1%. Wystarczy po zalogowaniu się do Portalu Podatkowego w pozycji „Przekaż 1% podatku”, wybrać organizację, wyszukując nas po nazwie: Fundacja Dobra Fabryka lub wpisując nr KRS 0000519542

DOBRZE się rozlicz! Twój 1% procent może uratować niejedno życie!

<-- ActiveCampaign Monitor Code -->