Black Friday w charytatywnym sklepie Dobrej Fabryki.

27.11.2020

Pomaganie przez kupowanie? Tak, to możliwe!
A skoro w tym tygodniu kupowanie ma swoje „blackfridayowe” święto, to i charytatywnego sklepu Dobrej Fabryki nikt pominąć nie powinien! Nie będziecie zawiedzeni!!!
Już TERAZ na całą kolekcję Dobrej Fabryki – czyli oryginalne T-shirty z najwyższej jakości bawełny organicznej pochodzącej z ekologicznych upraw i wyprodukowane z poszanowaniem każdego etapu ich wytworzenia, kominy renomowanej firmy Buff, butelki z systemem filtrowania wody, bluzy, torby… – dostaniecie od nas 10 % rabatu!!! Promocja trwa do poniedziałku, do końca dnia!
Półki pełne oryginalnego, afrykańskiego rękodzieła, które przyjechało z nami z miejsc, w których produkujemy dobro, już na Was czekają!
Czy macie jeszcze wątpliwości, gdzie kupić mikołajkowe i świąteczne prezenty?!!!
To NAJLEPSZE, bo DOBROCZYNIĄCE prezenty na świecie!!!!
Zapraszamy na zakupy!!!! Czekamy na Was!!! Ilość poszczególnych przedmiotów jest oczywiście ograniczona, bo one są naprawdę z Afryki i to naprawdę ręczna robota.
UDZIELAMY POMOCY POSZKODOWANYM PRZEZ WOJNĘ

Na pomoc Ukrainie!

Nasze transporty pomocy humanitarnej docierają do Lwowa, Łucka, Równego, Kijowa, Sławutycz i do Mikołajewa. Codziennie walczymy o to, by zasięg naszej pomocy zwiększał się. Dołącz do nas!

czytaj więcej

Mamy już:
977 532
Potrzebujemy:
1 000 000