Mieszkańcy obozu potrzebują pomocy

Karmimy uchodźców na Lesvos!

Mieszkańcy obozu Moria 2.0. na co dzień borykają się z ogromnymi problemami, ale nie sposób ich rozwiązać, jeśli najpierw nie zaspokoją głodu. Każdy wykupiony przez Was posiłek zwiększy nasze możliwości. Nasze marzeniem to móc dostarczać posiłki codziennie do wszystkich.

czytaj więcej

Mamy już:
37 462
Potrzebujemy:
38 000

Black Friday w charytatywnym sklepie Dobrej Fabryki.

27.11.2020

Pomaganie przez kupowanie? Tak, to możliwe!
A skoro w tym tygodniu kupowanie ma swoje „blackfridayowe” święto, to i charytatywnego sklepu Dobrej Fabryki nikt pominąć nie powinien! Nie będziecie zawiedzeni!!!
Już TERAZ na całą kolekcję Dobrej Fabryki – czyli oryginalne T-shirty z najwyższej jakości bawełny organicznej pochodzącej z ekologicznych upraw i wyprodukowane z poszanowaniem każdego etapu ich wytworzenia, kominy renomowanej firmy Buff, butelki z systemem filtrowania wody, bluzy, torby… – dostaniecie od nas 10 % rabatu!!! Promocja trwa do poniedziałku, do końca dnia!
Półki pełne oryginalnego, afrykańskiego rękodzieła, które przyjechało z nami z miejsc, w których produkujemy dobro, już na Was czekają!
Czy macie jeszcze wątpliwości, gdzie kupić mikołajkowe i świąteczne prezenty?!!!
To NAJLEPSZE, bo DOBROCZYNIĄCE prezenty na świecie!!!!
Zapraszamy na zakupy!!!! Czekamy na Was!!! Ilość poszczególnych przedmiotów jest oczywiście ograniczona, bo one są naprawdę z Afryki i to naprawdę ręczna robota.
<-- ActiveCampaign Monitor Code -->