Mieszkańcy obozu potrzebują pomocy

Karmimy uchodźców na Lesvos!

Mieszkańcy obozu Moria 2.0. na co dzień borykają się z ogromnymi problemami, ale nie sposób ich rozwiązać, jeśli najpierw nie zaspokoją głodu. Każdy wykupiony przez Was posiłek zwiększy nasze możliwości. Nasze marzeniem to móc dostarczać posiłki codziennie do wszystkich.

czytaj więcej

Mamy już:
37 462
Potrzebujemy:
38 000

300 Bukietów Dobra na Dzień Kobiet

Wesprzyj
Mamy już
4 720
Potrzebujemy
7 500
Akcje wsparło: 79 osób
Udostępnij
Dajemy pracę
Karmimy
Leczymy
Uczymy

My, dziewczyny i kobiety otoczone opieką Fundacji Dobra Fabryka urodziłyśmy się i mieszkamy w różnych zakątkach świata. Nasze marzenia są podobne do Waszych. Marzymy o dobrym zawodzie, o powrocie do zdrowia czy choćby o własnej kuchni, dzięki której będziemy mogły codziennie karmić rodzinę oraz przyjaciół.

  • 56 uczennic Szkoły Zawodowej w Senegalu,
  • 40 żon i matek z rodzin, którym dajemy pracę w Burkina Faso,
  • 64 świeżo upieczonych mam z oddziału położniczego w Kongu,
  • 50 dziewczynek, którym zapewniamy wyżywienie w obozie dla uchodźców w Grecji
  • 12 pacjentek hospicjum w Rwandzie,
  • 48 dziewcząt uczących się szycia i 30 realizujących kurs języka angielskiego i obsługi komputera w obozie dla uchodźców w Bangladeszu

to w sumie 300 kobiet, część podopiecznych, których co miesiąc wspiera Dobra Fabryka. Każda z tych kobiet ma swoją historię, swoje plany i marzenia: o lepszym, godnym, pełnym szacunku, a nie wykluczenia życiu. Niestety w większości przypadków żyją one w ciężkich warunkach, wiele z nich jest pozbawionych wszelkich praw. Rzadko mają szansę na realizację swoich marzeń.

Każda z nich zasługuje na ogromny bukiet: BUKIET DOBRA. Nie będziemy im w Tym Dniu wysyłać kwiatów – zamiast tego dostaną bukiet, który nigdy nie więdnie – bukiet płynącej z serca troski i opieki, która pozwoli im realizować ich potrzeby i marzenia.

Sięgnij po Bukiet Dobra i obdaruj jedną z naszych podopiecznych!

<-- ActiveCampaign Monitor Code -->