300 Bukietów Dobra na Dzień Kobiet

Wesprzyj
Mamy już
4 720
Potrzebujemy
7 500
Akcje wsparło: 79 osób
Udostępnij
Dajemy pracę
Karmimy
Leczymy
Uczymy

My, dziewczyny i kobiety otoczone opieką Fundacji Dobra Fabryka urodziłyśmy się i mieszkamy w różnych zakątkach świata. Nasze marzenia są podobne do Waszych. Marzymy o dobrym zawodzie, o powrocie do zdrowia czy choćby o własnej kuchni, dzięki której będziemy mogły codziennie karmić rodzinę oraz przyjaciół.

  • 56 uczennic Szkoły Zawodowej w Senegalu,
  • 40 żon i matek z rodzin, którym dajemy pracę w Burkina Faso,
  • 64 świeżo upieczonych mam z oddziału położniczego w Kongu,
  • 50 dziewczynek, którym zapewniamy wyżywienie w obozie dla uchodźców w Grecji
  • 12 pacjentek hospicjum w Rwandzie,
  • 48 dziewcząt uczących się szycia i 30 realizujących kurs języka angielskiego i obsługi komputera w obozie dla uchodźców w Bangladeszu

to w sumie 300 kobiet, część podopiecznych, których co miesiąc wspiera Dobra Fabryka. Każda z tych kobiet ma swoją historię, swoje plany i marzenia: o lepszym, godnym, pełnym szacunku, a nie wykluczenia życiu. Niestety w większości przypadków żyją one w ciężkich warunkach, wiele z nich jest pozbawionych wszelkich praw. Rzadko mają szansę na realizację swoich marzeń.

Każda z nich zasługuje na ogromny bukiet: BUKIET DOBRA. Nie będziemy im w Tym Dniu wysyłać kwiatów – zamiast tego dostaną bukiet, który nigdy nie więdnie – bukiet płynącej z serca troski i opieki, która pozwoli im realizować ich potrzeby i marzenia.

Sięgnij po Bukiet Dobra i obdaruj jedną z naszych podopiecznych!

Pacjenci hospicjum marzą o sprawnych łóżkach

Walczymy o godność chorych i ubogich

Nie ma hospicjum bez łóżek. W rwandyjskiej Kabudze przywracamy godność, przynosimy ulgę w cierpieniu, obracamy największe ludzkie nieszczęścia w radość z każdego poranka. Pomagamy żyć do samego końca chorym, którzy gdzie indziej ze swoim cierpieniem po prostu by sobie nie poradzili.

czytaj więcej

Mamy już:
116 632
Potrzebujemy:
129 050