14.02.2023

Miłość nie jest jak piękny kwiat na walentynkowym straganie. Miłość nie potrzebuje szklarniowych warunków, zaplanowanych pór podlewania i zasad kiedy ma się rozwinąć, jak bardzo ma być dorodna, wysoka i prosta. Tylko popatrzcie na państwa młodych! Ich miłość zakiełkowała w surowych kongijskiej warunkach. Wokół szaleje wojna. Każdego dnia Kongijczycy tracą tu wszystko, z godnością włącznie.
Ci młodzi nie mają niczego prócz siebie. Nie wiedzą co ich czeka. Być może za chwilę rebelianci znów zaczną strzelać i trzeba będzie uciekać. Nawet jeśli, chcą uciekać razem.
Nie mieli nic. Mieszkali kątem u znajomych, czasem pod gołym niebem lub prowizoryczną plandeką. Byli silni tylko tym, że mają siebie. Dobrze wiedziała o tym siostra Agnieszka, która w samym środku okupowanego przez rebelię terenu zorganizowała ślub, jak z bajki. Znalazła białą suknię, ubranie dla pana młodego i samochód, który zawiózł parę do kościoła.
Ślub w samym centrum ogarniętego wojną Konga, pokazuje, jak wiele od tych ludzi możemy się nauczyć. Miłość pomimo przeciwności – to może być historia każdego, czego z okazji Walentynek wszystkim życzymy.
Help a little girl utter her first sentence

Speech therapy for Gisele

Gisele's mother has not been able to find the reason why Gisele does not speak and experiences seizures during which she falls, becomes rigid and cries. Lack of money for diagnostics meant that she could only wait for the seizures to pass. We could not accept such powerlessness.

read more

We already have :
498 EUR
We need:
1,561 EUR
<-- ActiveCampaign Monitor Code -->