Przekaż darowiznę Podaruj 1% Dobrej Fabryce i produkuj z nami dobro!

Ruszyła nasza nowa akcja. Kup T-shirt i nakarm nasze dzieci!!!

Rozpoczynamy wspólnie z Nurture the World Europe kampanię „HEART 2 HEART”. Każdy, kto kupi ten T-shirt funduje 14 posiłków dla dzieci z naszego ośrodka i dołącza do niezwykłej społeczności świadomych konsumentów! 

Koszulka powstała z potrzeby serca, a dzięki Wam może uratować czyjeś malutkie serce!

Produkowana jest w Polsce, wykonana ze 100-proc. delikatnej bawełny, a użyte przy jej produkcji barwniki są naturalne.

T-shirt „Heart 2 Heart” możecie kupić tutaj:

Wkrótce będzie dostępny także w USA! 

Jeśli kupicie „Heart 2 Heart”, dzięki Wam o naszej akcji dowiedzą się inni! Niech cały świat chodzi w „Heart 2 Heart” i wie, co to znaczy „mieć dobry gust” :)! Zachęcajcie także swoich znajomych, by zdecydowali się na tę niezwykłą koszulkę wykonaną z sercem!

Niech będzie nas jak najwięcej, a głodnych brzuszków jak najmniej!

Ślijcie do nas swoje zdjęcia w T-shirtach „Heart 2 Heart” (adres: kontakt@dobrafabryka.pl)! Chcemy stworzyć z nich specjalną galerię – obok znanych osób, które także włączają się w naszą akcję, na pewno wypatrzycie siebie i swoich znajomych :)!

Nurture the World to społeczny i globalny projekt (obejmuje Stany Zjednoczone, Brazylię i Europę). Powstał w USA w 2013 roku, sprzedaje różne produkty, a częściowy dochód przeznacza na dożywianie dzieci na całym świecie. Nurture wspiera między innymi Światowy Program Żywnościowy ONZ, PCK i inne organizacje powołane do walki z dziecięcym głodem.

Zobacz co Szymon mówi o akcji:

Szymon_Onet

Partnerzy

Ta strona wykorzystuje pliki typu cookie. Jeżeli nie wyrażasz zgody na ich zapisywanie, wyłącz ich obsługę w ustawieniach swojej przeglądarki. Zamknij