Przekaż darowiznę Podaruj 1% Dobrej Fabryce i produkuj z nami dobro!

#poznajsuzi - licytacja samochodu Suzuki SC100 na rzecz szpitala w Kongo

Organizatorzy akcji #poznajsuzi, Państwo Magda i Grzegorz Kulczyccy, fani unikatowych samochodów i specjaliści w ich renowacji, postanowili przekazać jedno ze swoich aut na aukcję charytatywną, która wesprze pacjentów szpitala w Kongo. 

Uzyskane środki będą przekazane na sprzęt specjalistyczny sali porodowej i operacyjnej szpitala w Kongo, który jest pod opieką Fundacji Dobra Fabryka.

Aby tak się stało, Suzi w pierwszej kolejności musi zostać kompletnie odrestaurowana. Począwszy od nowego lakieru, kół i tapicerki a na silniku kończąc. Więcej informacji na oficjalnej stronie akcji. Jeśli zechcielibyście wesprzeć organizatorów i zaangażować się osobiście bądź też zaprosić do akcji znajomych - zapraszamy!

Im Suzi będzie piękniejsza i sprawniejsza, tym wyższą kwotę uda się uzyskać z jej sprzedaży. To oznacza jedno - będziemy mogli zakupić więcej sprzętu do Szpitala!! 

Na chwilę obecną najpilniejszymi z potrzeb są:

1. Monitor na blok operacyjny – ok. 9.000zł

2. KTG do badania płodu – ok. 7.000 zł

3. Lampa na porodówkę – ok. 8.000zł

4. Instalacja kolektorów słonecznych na porodówce i internie – ok. 76.000zł

5. Lodówka do szczepionek na kolektory słoneczne plus instalacja kolektorów – ok. 24.000zł

6. Przenośny koncentrator tlenu na wypadek problemów z agregatem prądotwórczym (możliwość zasilania z baterii słonecznych) – ok. 3.000zł

7. Terenowy ambulans z wyposażeniem – ok. 250.000zł

Na Targach Warsaw Oldtimer 2017 odbywających się w dniach 13-14.05 będziecie mogli zobaczyć Suzi w stanie surowym oraz obejrzeć wizualizację tego jak będzie wyglądała po wszystkich zmianach. Jej renowacja i przebudowa zaplanowana jest na 30.05-31.10. Będziecie na bieżąco informowani o przebiegających pracach i postępach.

Finałem całej akcji jest licytacja na charytatywni.allegro.pl, która odbędzie się w dniach 26.11-10.12 oraz sam finał w niedzielę 10.12.2017r. 

Liczymy, że dzięki tej akcji na Święta Bożego Narodzenia do szpitala w Kongu trafi cała masa prezentów ze sprzętem ratującym zdrowie i życie naszych pacjentów dowiezionych z licytacji tego niezwykłego auta. 

 

Dziękujemy Organizatorom za tę inicjatywę!

Partnerzy

Ta strona wykorzystuje pliki typu cookie. Jeżeli nie wyrażasz zgody na ich zapisywanie, wyłącz ich obsługę w ustawieniach swojej przeglądarki. Zamknij