Przekaż darowiznę Podaruj 1% Dobrej Fabryce i produkuj z nami dobro!

Polpharma włącza się w zbiórkę dla Afryki!

Lider rynku farmaceutycznego w Polsce, firma Polpharma zwróciła uwagę na rejony świata, gdzie wyzwania humanitarne są w tej chwili największe. 

Z okazji Międzynarodowego Dnia Pomocy Humanitarnej przekazała na ten cel 20 tys złotych naszej fundacji. Sposób organizowania pomocy przez Fundację Dobra Fabryka i zaufanie jakim obdarzyła nas firma ze Starogardu Gdańskiego zaowocowało współpracą na rzecz najbiedniejszych.
 

Przekazując darowiznę Polpharma zachęciła jednocześnie swoich pracowników do włączenia się w akcję pod hasłem „Ludzie pomagają ludziom” i odwiedzania naszego sklepu Dobroczynne24.pl, by każdy osobiście mógł mieć swój wkład w pomoc podopiecznym fundacji.

Dzięki przekazanej darowiźnie pomożemy m. in. szpitalowi w Demokratycznej Republice Konga, który stoi obecnie w obliczu nowego wyzwania. Prowincja Północne Kivu nie jest łaskawa dla swoich mieszkańców, ani nikogo, kto próbuje się tam zapuścić. Niekończące się wojny i rebelie podcinają ludziom skrzydła, odbierają marzenia, obracają w ruinę absolutnie wszystko.  Pacjentów przybywa z każdym dniem. Coraz więcej wycieńczonych uchodźców z północy kraju trafia do nas, a w ośrodku dożywiania ratunku szukają rodziny z odległych o dziesiątki kilometrów wiosek.

Robimy wszystko, by nieprzerwanie zapewniać im pomoc. Dzięki zaangażowaniu Polpharmy wspólnie będziemy mogli dla tych ludzi zrobić jeszcze więcej dobra. 

 

 

Partnerzy

Ta strona wykorzystuje pliki typu cookie. Jeżeli nie wyrażasz zgody na ich zapisywanie, wyłącz ich obsługę w ustawieniach swojej przeglądarki. Zamknij