Przekaż darowiznę Podaruj 1% Dobrej Fabryce i produkuj z nami dobro!

AKTORKA AGNIESZKA SIENKIEWICZ WSPIERA DOBRĄ FABRYKĘ W WALCE Z GŁODEM!

W ostatni weekend do swoich fanów na Instargamie wystosowała taki apel: 

Kochani! 

Mam dla Was bardzo ważną wiadomość!

To jest Justin. Chłopak ma dwa lata. Pochodzi z nękanej wojnami Demokratycznej Republiki Konga. Bieda, którą aż trudno sobie wyobrazić, sprawia, że ofiarami choroby głodowej stają się tu najmłodsi. Justin cierpi na chorobę głodową. Jego historię poznałam dzięki fundacji Szymona Hołowni, Dobrej Fabryce, która wspiera szpital i ośrodek dożywiania prowadzony przez polskie Siostry od Aniołów. Chłopak trafił tam tydzień temu, tak ja dziesiątki innych każdego miesiąca. 

Mamy szanse uratować od śmierci z głodu wszystkie te maluchy. Koszt posiłku to 10 złotych. To tyle co dla nas dwie kawy, sok. Dla nich to jedyna szansa na przeżycie. 

Będę śledziła losy Justina i innych dzieciaków z Ntamugengi i wierzę, że razem z Wami uratujemy im życie i pomożemy ucieszyć się dzieciństwem być może pierwszy raz. 

Biedy na świecie jest mnóstwo, ale ja poznałam to konkretne miejsce i chcę, by głodującym maluchom nie zabrakło terapeutycznego mleka. By zyskały szansę na normalne życie. 

 

Agnieszka Sienkiewicz

 

 

Partnerzy

Ta strona wykorzystuje pliki typu cookie. Jeżeli nie wyrażasz zgody na ich zapisywanie, wyłącz ich obsługę w ustawieniach swojej przeglądarki. Zamknij