Przekaż darowiznę Podaruj 1% Dobrej Fabryce i produkuj z nami dobro!

Startujemy razem z Papieżem Franciszkiem!

Trudno sobie wyobrazić lepszy start nowej fabryki dobra! Sam Papież Franciszek, za pośrednictwem swojego jałmużnika abp. Krajewskiego, sfinansuje ROCZNY zapas podstawowych leków dla apteki w Saoude. Za 5.000 EUR można będzie kupić sporo leków przeciwbólowych, antybiotyków, przeciwmalarycznych.

Papież Franciszek dał nam fundament, a naszym zadaniem jest dalsze produkowanie dobra. Zróbmy tak, żeby w aptece był nie jeden rodzaj antybiotyku, a trzy, nie jeden lek na nadciśnienie, a dwa!  Zróbmy jeszcze większy zapas paracetamolu, który idzie jak woda! Niech dobro znów robi kolejne dobro!

Podajcie tę wiadomość dalej: stawiamy w Saoude nasz kolejny zakład! Może jak nam dziś dobrze pójdzie zrobimy tam cały, konkretny ośrodek zdrowia? Niech ci najbiedniejsi z biednych poczują, że nie są zapomniani, że są ważni również dla nas, i że zrobimy WSZYSTKO, żeby wyrwać ich złu, nieszczęściu, chorobie, że mają odtąd nowych przyjaciół nie tylko w Watykanie, ale i w Polsce i wszędzie tam, gdzie są ludzie z Dobrej Fabryki!

Klikamy!

http://www.dobroczynne24.pl/p/antybiotyki-do-apteki-w-togo                                     

http://www.dobroczynne24.pl/p/paracetamol-do-apteki-w-togo

http://www.dobroczynne24.pl/p/chinina-do-apteki-w-togo

http://www.dobroczynne24.pl/p/leki-na-nadcisnienie-do-apteki-w-togo

 

Partnerzy

Ta strona wykorzystuje pliki typu cookie. Jeżeli nie wyrażasz zgody na ich zapisywanie, wyłącz ich obsługę w ustawieniach swojej przeglądarki. Zamknij