Przekaż darowiznę Podaruj 1% Dobrej Fabryce i produkuj z nami dobro!

Nowe maszyny do szycia i roboty kuchenne dla trafiły do Foyer!

Przywieźliśmy też dwa "wszystkopotrafiące" roboty kuchenne wraz z dodatkami, które bardzo przydadzą się dla dziewcząt do nauki gotowania w ich właśnie remontowanej "szkolnej kuchni".

A po za tym kilkanaście zdjęć naszych uczennic do zawieszenia na ścianach szkoły by dziewczyny jeszcze bardziej czuły się tam "jak w domu" i zawsze pamiętały, że o nich wciąż pamiętamy :),  a także całą masę zabawek i pluszaków oraz mlecznych kaszek dla maluchów z sąsiedniego żłobka - puponierki prowadzonego przez siostrę Grażynę, (podziękowania dla sióstr Franciszkanek z Radomia!). Dziękujemy najserdeczniej, że jesteście z nami. Merci mille fois!


(Na zdjęciu od lewej trzy niezastąpione siostry franciszkanki z polski: Siostra Grażyna zarządzająca żłobkiem, Siostra Ewa - dyrektorka Szkoły dla dziewcząt czyli "Foyer" i siostra Henryka kierująca Dakarską przychodnią.)

 

Partnerzy

Ta strona wykorzystuje pliki typu cookie. Jeżeli nie wyrażasz zgody na ich zapisywanie, wyłącz ich obsługę w ustawieniach swojej przeglądarki. Zamknij