Przekaż darowiznę Podaruj 1% Dobrej Fabryce i produkuj z nami dobro!

Nowa kuchnia dla dziewcząt w Foyer!

Kuchnia w internacie wyremontowana przez siostrę Ewę (organizacja i nadzór) i naszą Dobrą Fabrykę (finanse), wygląda zupełnie inaczej niż stare pomieszczenie w którym dziewczyny były zmuszone dotychczas gotować sobie obiady na chałupniczej roboty kuchence skleconej ze starej beczki na paliwo i palnika gazowego. A przecież nie będzie sensownej nauki, jeśli nie będzie śniadania i obiadu...


W nowej kuchni znalazło się miejsce na dwa solidne palniki gazowe, (dziewcząt jest 28 na każdym roku i dla wszystkich musi starczyć), a paliwo do nich jest dostarczane z zewnątrz budynku z porządnie zabezpieczonych dużych technicznych butli. 
Ściany pomieszczenia pokrywają jasne płytki glazury, przeplatane kolorowymi wzorami; na podłodze zaś została ułożona terakota. Nie pozostaje nam nic innego niż życzyć szczęśliwym młodym damom smacznego obiadu BON APETIT!


A jeśli chcecie pomóc naszym dzielnym dziewczynom już dziś możecie zafundować im JEDEN DZIEŃ nauki, pomóc zrobić JEDEN krok w stronę fajnego życia, w którym wreszcie będą mogły SAME decydować o sobie i spełniać SWOJE marzenia!

DZIĘKUJEMY!!!  :)
http://www.dobroczynne24.pl/p/dzien-nauki-w-szkole-zawodowej

 

Partnerzy

Ta strona wykorzystuje pliki typu cookie. Jeżeli nie wyrażasz zgody na ich zapisywanie, wyłącz ich obsługę w ustawieniach swojej przeglądarki. Zamknij