Przekaż darowiznę Podaruj 1% Dobrej Fabryce i produkuj z nami dobro!

Dobry Dzień Dziecka

Nasz ośrodek w Demokratycznej Republice Konga toczy nierówną walkę o zdrowie wciąż pojawiających się nowych pacjentów. Mamy do czynienia z poważnym kryzysem humanitarnym, którego ofiarami najczęściej są dzieci. Mamy ich pod opieką setki, tylko w maju transfuzje krwi uratowały życie 89 małym pacjentom. Od początku roku urodziło się na naszej porodówce 360 małych obywateli, ponad dwustu dzieciakom tygodniowo pomagamy wyjść z niedożywienia i choroby głodowej. 

Dla większości z nich Dzień Dziecka nie będzie powodem do radości. Walczymy jednak przede wszystkim o to, by nie był ostatnim w ich życiu i by każdy kolejny mogły przeżywać bezpiecznie w swoich domach. 

Posiłek terapeutyczny kosztuje zaledwie 10 złotych: KUP TERAZ

30 złotych to koszt cegiełki na nasz fundusz walki z konsekwencjami klęski humanitarnej, z którego finansujemy m.in. zakup krwi do transfuzji: KUP TERAZ

W naszym szpitalu i ośrodku dożywiania mieszkańcy okolicznych wiosek mają szansę otrzymać od WAS tyle dobra, ile nie doświadczą nigdzie indziej być może nawet przez całe swoje życie. Północne Kivu nie jest łaskawe dla swoich mieszkańców. Niekończące się wojny i rebelie podcinają ludziom skrzydła, odbierają marzenia, obracają w ruinę absolutnie wszystko. 

Poświęćcie chwilę i wspólnie z nami zafundujmy naszym małym pacjentom bezpieczny, dobry Dzień Dziecka.

Partnerzy

Ta strona wykorzystuje pliki typu cookie. Jeżeli nie wyrażasz zgody na ich zapisywanie, wyłącz ich obsługę w ustawieniach swojej przeglądarki. Zamknij