Przekaż darowiznę Podaruj 1% Dobrej Fabryce i produkuj z nami dobro!

Chcę pomóc!

Dziecko nadchodzi!

O CO CHODZI? 

W sklepach zaczynają już grać kolędy, pora  myśleć o Świętach. Prezenty - tak! Choinka - tak! Ale gdyby tak w tym roku zrobić COŚ EKSTRA? Np. pomóc przyjść na świat DZIECKU, które bez naszego wsparcia przyjdzie na świat w warunkach dużo gorszych niż "stajenka licha"? W szpitalu Sióstr od Aniołów w Ntamugenga w Dem. Rep. Konga, którym opiekuje się Dobra Fabryka, co roku przychodzi na świat 500 - 800 dzieciaków (widujecie je tu często w ramach akcji CZŁOWIEK Z RANA). Ich mam nie stać czasem dosłownie na nic. Bogu dzięki, że zdecydowały się do nas przyjść. Każdej kobiecie, która będzie tego potrzebowała, chcemy zafundować poród, tak by mogła do nas przyjść bez stresu i nie martwić się kosztami opieki. A szpital nie martwił się z czego zapłaci skromne pensje lekarzowi czy położnym (i czy nadal będzie mógł istnieć). Każdemu maluchowi chcemy zapewnić skromną wyprawkę. 

DLACZEGO OSOBNY PROGRAM? 

Do tej pory płaciliśmy za porody z ogólnej kasy, chcemy jednak teraz je wyodrębnić (a uwolnione środki przeznaczyć na inne procedury i na leki, bo potrzeby są w rozmiarze MEGA i rosną). Na początek prosimy, żebyśmy wraz z nami uczcili tegoroczne Boże Narodzenie stając się sponsorami 200. najbliższych porodów. 

ILE TO KOSZTUJE?

Część porodów przebiegnie bez komplikacji, część będzie wymagała hospitalizacji. U części kobiet nasz lekarz, John, będzie musiał wykonać cesarskie cięcie. Koszt czterech wizyt prenatalnych i porodu plus skromnej wyprawki (pewnie żywieniowej, może też ciuszkowej) to 100 złotych (w przypadku cesarki - 300 złotych, ale to informacja dla BARDZIEJ chętnych :).   

CO TRZEBA ZROBIĆ, ŻEBY ZAFUNDOWAĆ PORÓD? 

Wystarczy wejść pod link i dorzucić się do porodówkowej kasy. Można wpłacić STÓWĘ i zostać sponsorem powitania jednego malucha, można więcej, można mniej. Gdy z Waszych wpłat uzbiera się kolejne 100 złotych, kolejny "kupiony" przez Was poród będzie zaznaczany poprzez pojawienie się kolejnego becika. 

A CO SIĘ STANIE, GDY BECIKI PRZED ŚWIĘTAMI WYPEŁNIĄ CAŁY EKRAN? 

Wtedy krzykniemy: "HURRRA! Fundujemy 200. porodów!" Po czym przelejmy kasę Siostrom i będziemy patrzeć, jak na tym profilu, codziennie rano pojawiają się wciąż nowe twarze tych, którym uratowaliście życie! :) 

KIM TY SIĘ STANIESZ, JEŚLI WEŹMIESZ UDZIAŁ W AKCJI? 

Kim chcesz: Trzema Królami, Pasterzami, a może wołem lub osiołkiem (rezerwuję sobie osiołka!), jednym z tych, którzy przychodzą, by powitać DZIECKO na tym świecie. Dać mu dobro, ciepło, miłość. To czego tak bardzo pragnęło DZIECKO dwa tysiące lat temu, czego dokładnie tak samo pragnie każde dziecko dzisiaj. 

UDOSTĘPNIAJCIE! ZACHĘCAJCIE! Mówcie wszystkim, że DZIECKO NADCHODZI! :) Już teraz - WIELKIE DZIĘKI!!!! :)

Na dobry początek pierwsza stówa ode mnie!

Szymon Hołownia

Kwota uzbierana: 20724 PLN
Kwota docelowa: 20000 PLN

Aktualności

MAMY SUKCES! UFUNDOWALIŚCIE 200 PORODÓW :)

08.12.2014

Dziś tj 8. grudnia zakończyliście projekt "DZIECKO NADCHODZI!". Myślałem, że ufundowanie 200. porodów z wyprawkami zajmie nam czas do Bożego Narodzenia, ale już dziś osiągnęliśmy 20724. zł i owe ponad 6 tys. USD wysyłamy w tym tygodniu do Kongo

Partnerzy

Ta strona wykorzystuje pliki typu cookie. Jeżeli nie wyrażasz zgody na ich zapisywanie, wyłącz ich obsługę w ustawieniach swojej przeglądarki. Zamknij