Przekaż darowiznę Podaruj 1% Dobrej Fabryce i produkuj z nami dobro!

Pług, wół i prawie sto kilogramów sezamu – dziękujemy Wam!

Na nasze farmy w Burkina Faso spadł długo wyczekiwany deszcz. W ostatnich tygodniach mieszkańcy Gourcy wypatrywali opadów w napięciu równym ekscytacji kibiców czekających na swoją ulubioną drużynę. I doczekali się. Wody jest już wystarczająco dużo, by zacząć pracę na polach.

Teraz po raz kolejny macie okazję przekonać się, że zakupy w dobroczynne24.pl to nie prezenty, które jedynie pomogą lub ułatwią życie, to dla mieszkańców Gourcy być albo nie być. Wchodząc do naszego sklepu z dobrem sprawiliście, że właśnie teraz, gdy na suchą jak pieprz ziemię spadły pierwsze deszcze wszyscy wyszli na pola, by zamienić ziarno, wodę i swoją pracę w plony, które zapewnią im pożywienie, pomogą przeżyć kolejną suchą porę i zgromadzić zapasy, dzięki którym głodnych ludzi znów będzie wśród mieszkańców wioski mniej.


By wszystko udało się jak trzeba, pomagamy rodzinom również fachową pomocą. Wykwalifikowany rolnik jest już w Gourcy. Człowiek znający się na czymś w rodzaju cudów, czyli przede wszystkim jak sprawić, by na ziemi, na której zazwyczaj nie chce rosnąć nic, udało się doczekać obfitych żniw, będzie cały czas wspierał rodziny. Raz w tygodniu sprawdzi, czy każdej praca idzie jak trzeba. Doradzi i pomoże, by wszystko poszło zgodnie z planem.

Mieszkańcy Gourcy mówią Wam dziś BARKA!!! DZIĘKUJEMY!!!

 

 

Partnerzy

Ta strona wykorzystuje pliki typu cookie. Jeżeli nie wyrażasz zgody na ich zapisywanie, wyłącz ich obsługę w ustawieniach swojej przeglądarki. Zamknij