Przekaż darowiznę Podaruj 1% Dobrej Fabryce i produkuj z nami dobro!

Chcę pomóc!

Budujemy dom dla dzieci Marii

Emma, Sylvain, Delphin dzieci Marii, sparaliżowanej pacjentki naszego hospicjum, jeszcze kilka dni temu nie miały swojego kąta, nie miały gdzie się podziać. Nie miały żadnej szansy na własny DOM.

Na Waszych oczach i dzięki Waszej hojności zaczyna się to właśnie szczęśliwie zmieniać!

Dzięki Wam, współpracownikom Dobrej Fabryki, dzieci są już szczęśliwymi posiadaczami malutkiej działki w okolicach Kigali. To niewiarygodne, że w trzy godziny zebraliście całą sumę potrzebną na jej zakup, czyli 5500 zł. Ale Wy na tym nie poprzestaliście! Dzięki Waszej hojności do dziś zebraliśmy aż 8948 zł!

A skoro jest już ziemia, to teraz pora na nowy, prawdziwy DOM! Pozwolenie na jego budowę już jest. Budowa będzie kosztowała 40 000 zł. Zaczynamy z kapitałem startowym 3448 zł. Do tego, aby spełniło się największe marzenie Emmy, Sylvaina i Delphina brakuje nam zatem 36 552 zł.

Wierzymy, że razem uda nam się to zrobić, że zapewnimy dzieciakom start w dorosłość i samodzielność. To zmieni CAŁE życie trójki tych młodych ludzi, którzy wreszcie będą mieli coś swojego i będą mogli z podniesionym czołem wyjść do świata!

Każdy kolejny metr kwadratowy szczęścia i nadziei na przyszłość dla naszych cudownych dzieciaków jest od teraz w Waszych rękach!

Kwota uzbierana: 40950 PLN
Kwota docelowa: 40000 PLN

Aktualności

Środki na budowę domu dla dzieci Marii zebrane!

01.10.2015

Fantastyczne wieści. Po raz kolejny udowodniliście, że zawsze możemy na Was liczyć. Dziś dzięki Waszej mobilizacji ostatecznie zakończyliśmy zbiórkę pieniędzy na wybudowanie domu dla dzieci naszej pacjentki Marii.

Doskonałe wieści z Rzymu!

29.09.2015

Dzięki wsparciu wiernych z Kościoła św. Stanisława Biskupa i Męczennika w Rzymie jesteśmy o 4 tysiące Euro bliżej wybudowania domu dla Emmy, Sylvaina i Delphina

Wsparcie od parafii św. Wojciecha w Wyszkowie

21.09.2015

Wczoraj w Parafii św. Wojciecha w Wyszkowie odbyła się kwesta na dom dla dzieci Marii. Dzięki ofiarności parafian udało się nam zebrać aż 10 531 złotych. 

Ruszamy ze zbiórką na dom dla dzieci Marii!

03.09.2015

Emma, Delphin i Sylvain, dzieci naszej sparaliżowanej pacjentki Marii, dziękują Wam za ekspresową zbiórkę na zakup ziemi. Teraz chcemy iść o krok dalej i na tej ziemi postawić ich własny dom! 

Partnerzy

Ta strona wykorzystuje pliki typu cookie. Jeżeli nie wyrażasz zgody na ich zapisywanie, wyłącz ich obsługę w ustawieniach swojej przeglądarki. Zamknij