Przekaż darowiznę Podaruj 1% Dobrej Fabryce i produkuj z nami dobro!

Wygasła I emisja akcji z Inwestycji Życia. Przedłuż swoją obecność w projekcie i ratuj z nami życie!

Minął już rok, odkąd pierwsi Akcjonariusze zdecydowali się zostać "udziałowcami" naszego ośrodka leczenia choroby głodowej. To dzięki Wam ośrodek przetrwał. To dzięki Wam mógł zacząć się rozwijać. To dzięki Wam wraz z Siostrami jesteśmy w stanie udzielać dziś żywnościowej i edukacyjnej pomocy wszystkim, którzy o to proszą, niezależnie od tego jak dramatycznie doświadczyło ich życie i czy mieszkają w naszym szpitalnym rejonie (a zdarzają nam się nawet pacjenci z sąsiedniej Ugandy).

Ośrodek uratował przez ten rok na pewno kilkaset, a może i ponad tysiąc dzieciaków od śmierci głodowej, czy fatalnych skutków niedożywienia, a - dzięki zajęciom dla matek - zasięg jego oddziaływania rozciągnął się na całe rodziny czy wioski.

To dzięki Wam ludzie znajdujący się czasem w naprawdę beznadziejnej sytuacji, mają gdzie szukać nadziei. Codziennie o 4.00 czy 5.00 rano z okolicznych wzgórz wyruszają mamy z dziećmi, tak by przed 9.00 dotrzeć do Ntamugengi, zjeść pożywne boui, pobawić się czy przespać (dzieciaki), nauczyć się czegoś od dietetyków i kucharek (mamy), zjeść pełnowartościowy obiad (warzywa, ryba, jajka, kasze, czasem mięso), otrzymać suchy prowiant, a później ruszyć w kilkugodzinną drogę do domu, by wrócić do nas za tydzień.

Pierwsza emisja akcji miała miejsce 4. maja 2015 roku. Akcje mają roczny termin ważności. Jeśli nabyliście akcje z tej właśnie emisji i zdecydujecie się przedłużyć o kolejne 12. miesięcy swoją Inwestycję Życia możecie mieć pewność, że następny rok będzie dla Was DOBRYM rokiem. Uratujecie życie wielu ludziom. Każdy z naszych Inwestorów ma i będzie mógł mieć świadomość, że codziennie - nie przerywając swoich codziennych zajęć - zostawia za sobą najlepszy z możliwych ślad. Darowuje komuś jutro, którego mogłoby nie być, a które może będzie właśnie tym dniem, na który czekał, od którego zacznie się lepsza część jego życia.

Jeśli nadal chcecie produkować z nami DOBRO w ośrodku leczenia choroby głodowej i przedłużyć swój udział w projekcie, to zapraszamy JUŻ DZIŚ na stronę projektu, gdzie można wykupić akcję na kolejny rok oraz tym samym przedłużyć swoją obecność w zamkniętej grupie akcjonariuszy na facebooku. Przygotowaliśmy również dla Was akcje w nowej szacie graficznej.

Do zobaczenia w grupie AKCJONARIUSZY!

Partnerzy

Ta strona wykorzystuje pliki typu cookie. Jeżeli nie wyrażasz zgody na ich zapisywanie, wyłącz ich obsługę w ustawieniach swojej przeglądarki. Zamknij