Przekaż darowiznę Podaruj 1% Dobrej Fabryce i produkuj z nami dobro!

To właśnie dziś, 4. maja startuje III już edycja Inwestycji Życia!

To właśnie dziś, 4. maja startuje III już edycja Inwestycji Życia, projektu dzięki któremu ocaliliśmy i teraz utrzymujemy działanie ośrodka dożywiania przy naszym szpitalu w Ntamugendze w Kongu. Na dobroczynny rynek wracają Akcje wykupione w maju ub.r. ‒ będą czekać na tych, którzy znów je kupią i przez kolejny rok zechcą utrzymywać z nami ośrodek oraz produkować tam dobro.


Ośrodek w Ntamugendze od dwóch lat jest jedynym punktem leczenia choroby głodowej w obu fazach (umiarkowanej i ostrej) w regionie liczącym aż 200 tys. mieszkańców. Pozostałe ośrodki upadły z powodu braku dostaw mleka terapeutycznego i żywności. Poprzedni rok był więc dla nas wyjątkowo trudny z powodu rekordowej liczby przyjęć spoza regionu. Ponieważ od stycznia b.r mleko terapeutyczne jest nieosiągalne ani w rejonie, ani w UNICEF-ie, produkujemy sami mleko zastępcze z ziaren soi, dzięki czemu nasze dzieci zdrowieją – a to dla nas wielka radość i motywacja do dalszego działania. Wsparciem w leczeniu są saszetki PPN (papka witaminowa z orzeszków ziemnych) ‒ niestety, podobnie jak mleko z UNICEF-u podawane w ramach krajowego programu, są praktycznie nieosiągalne. Można je zdobyć na czarnym rynku. Aby jednak nie wspierać tego nieuczciwego procederu, robimy swoją mieszankę z oleju, cukru i trzech rodzajów mąki. Pracy i wyzwań przed nami jaki widziecie sporo!


Dziś każdego tygodnia nasz ośrodek dożywiania odwiedza 220 dzieciaków. Trafiają się nawet dorośli (przerażające!).


Dzięki osobom wspierającym ośrodek w 2016 roku 1300 dzieciaków zostało ocalonych od śmierci, a kilkaset właśnie w tym momencie przestaje cierpieć głód.

W III edycji Inwestycji Życia przygotowaliśmy dla Was certyfikaty w nowej szacie graficznej, a także oferujemy NOWOŚĆ: możliwość zakupu imiennych Akcji w wersji cyfrowej!


Aby dokonać Inwestycji Życia, wejdźcie na naszą stronę dobrafabryka.pl/inwestycja-zycia i możecie tam wykupić jedną z oferowanych przez nas Akcji (nominały: 10, 20, 50, 100 lub 200 zł). Jest to roczne zobowiązanie do comiesięcznych wpłat kwoty zamieszczonej na wybranej Akcji na rzecz ośrodka.
Dzisiaj na nasz dobroczynny rynek wypuszczamy: 50 akcji po 10 zł, 150 akcji po 20 zł, 85 akcji po 50 zł, 10 akcji po 100 zł, 5 akcji po 200 zł.


Czekamy na Was w gronie Inwestorów dobra! Życie jest bezcenne. Jego ratowanie to najlepsza inwestycja! :) 

Partnerzy

Ta strona wykorzystuje pliki typu cookie. Jeżeli nie wyrażasz zgody na ich zapisywanie, wyłącz ich obsługę w ustawieniach swojej przeglądarki. Zamknij