Przekaż darowiznę Podaruj 1% Dobrej Fabryce i produkuj z nami dobro!

Startujemy z INWESTYCJĄ ŻYCIA!

 

Masz wolne 10. złotych? DOBRA FABRYKA oferuje Ci od dziś ekskluzywny superczaderski produkt: INWESTYCJĘ ŻYCIA! :)

W bankach pieniądze zamieniają się w kolejne pieniądze (nudy), u nas każde dziesięć złotych to uratowany człowiek. Już za DYCHĘ miesięcznie można się teraz stać AKCJONARIUSZEM ośrodka leczenia dzieci z chorobą głodową w Ntamugendze w Kongo! 

Ośrodek mieści się przy szpitalu Sióstr od Aniołów, którego działalność już finansujemy. Lżejsze przypadki niedożywienia leczymy ambulatoryjnie lub podczas wizyt domowych. Cięższe - trafiają na szpitalny oddział. Rocznie mamy kilkuset (w ub. roku - ok. 600.) małych pacjentów. Na dziś mamy pod opieką 73. maluchy. 

Działalność ośrodka to: diagnozowanie, terapia i edukacja. Dzieci odwiedzają nas raz w tygodniu. Jedzą pełnowartościowe posiłki, a w tym czasie dietetyk prowadzi wykłady dla ich mam, ucząc jak przygotować zbilansowane jedzenie. Mamy w naszym ogrodzie uczą się też hodowli pożywnych roślin. Na odchodne pacjenci dostają wyprawkę: suchy prowiant na 6 dni (mieszankę trzech mąk, olej, cukier). W weekendy personel ośrodka odwiedza pacjentów w domach. Ich stan jest na bieżąco monitorowany. 

Z naszej prowincji, Północnego Kivu, na skutek zagrożenia, uciekają wszyscy. My chcemy tam zostać. Walczyć ze złem przy pomocy dobra, krok po kroku, talerz po talerzu. 

Ta AKCJA naprawdę ma sens, więc szukamy AKCJONARIUSZY! :) Miesięczny koszt utrzymania ośrodka na poziomie minimum to 2 tys. USD. Dziś wypuszczamy więc na rynek 300. akcji. Mają nominały od 10. do 200. złotych, tak jak polskie banknoty. Ilość akcji każdego nominału jest ograniczona. Każdy, kto chciałby objąć taką akcję, deklaruje że przez najbliższy rok będzie wpłacał co miesiąc jej nominalną wartość na rzecz ośrodka (zamiast np. 12 razy po 10 złotych można też wpłacić 120 złotych jednorazowo). My wyślemy mu pocztą pięknie wydrukowaną akcję (taką, jak na zdjęciu), którą będzie mógł np. powiesić na ścianie. Budząc tym rzecz jasna ciekawskie spojrzenia gości, i w ten sposób promując DOBRĄ FABRYKĘ!  :)

Czyż taka AKCJA nie dostarczy dużo więcej radości niż akcja sieci handlowej albo rafinerii?! :) Żeby tę radość wzmóc, każdy z AKCJONARIUSZY zostanie zaproszony do zamkniętej grupy na Facebooku, na której będziemy bardziej szczegółowo informować o działalności ośrodka, a także organizować uczestnikom programu spontaniczne niespodzianki. :)

Spieszcie się więc, wykupujcie akcje zanim znikną! Ja zrobię to jeszcze dzisiaj! To chyba też niezły pomysł na prezent na wszelkie okazje - taka przedpłacona DOBRA AKCJA na nazwisko obdarowanego? :)

Słuchajcie, musimy uratować te dzieciaki. I musimy ich ratować coraz więcej! Wyposażyć ten ośrodek w lepsze sprzęty (teraz gotujemy na takim palenisku), jeszcze bardziej urozmaicić jedzenie! Wierzę, że z Wami jest to możliwe! Do zobaczenia w grupie AKCJONARIUSZY!

Szymon Hołownia

Partnerzy

Ta strona wykorzystuje pliki typu cookie. Jeżeli nie wyrażasz zgody na ich zapisywanie, wyłącz ich obsługę w ustawieniach swojej przeglądarki. Zamknij