Przekaż darowiznę Podaruj 1% Dobrej Fabryce i produkuj z nami dobro!

NASZA NOWA AKCJA Z PELLICANO BABY! KARMIMY WSPÓLNIE DZIECI Z KONGA.

Nie ustajemy w poszukiwaniach ciągle nowych sposobów, które pozwolą nam jeszcze efektywniej nieść pomoc naszym dzieciom z Ośrodka Leczenia Choroby Głodowej w Kongo.

We współpracy z firmą Pellicano Baby, która produkuje piękne, kolorowe chusty do noszenia dzieci organizujemy akcję, która jest skierowane przede wszystkim do młodych Rodziców, ale także wszystkich tych, którzy szukają dla nich pięknego oraz funkcjonalnego prezentu. 
Już od 10 listopada 2015 roku Pellicano Baby oficjalnie otwiera przedsprzedaż bajecznie kolorowych chust ze specjalnej limitowanej edycji stworzonej we współpracy z naszą Dobrą Fabryką. Chusty dostępne będą na stronie www.pellicanobabycom. Zakup każdej chusty to nie tylko gwarancja najwyższej jakości wykonania (podbiły one serca mam m.in. w USA, Kanadzie, Australii, Nowej Zelandii oraz większości krajów europejskich), ale przede wszystkim ufundowanie aż 33 posiłki dla dzieciaków z naszego Ośrodka. 
Chusta zostanie utkana w przeciągu maksymalnie 2 miesięcy od daty złożenia zamówienia i z pewnością sprawi wiele radości tym, którzy zdecydują się na zakup oraz naszym podopiecznym. Satysfakcja podwójnie gwarantowana!

Pellicano Baby jest polską firmą zajmującą się produkcją chust do noszenia dzieci. Marka jest na rynku od 2014 roku i w tym czasie zdobyła sobie uznanie wielotysięcznej rzeszy fanów na całym świecie. Produkty można znaleźć w USA, Kanadzie, AustraliI, Nowej Zelandii oraz większości krajów europejskich. Chusty Pellikano Baby cechują się najwyższą jakością, wielką dbałością o surowce oraz o wszelkie atesty bezpieczeństwa. Serca klientów podbiły oryginalne wzory oraz kolorystyka chust, które mogą być używane do noszenia dzieci od noworodka.

Partnerzy

Ta strona wykorzystuje pliki typu cookie. Jeżeli nie wyrażasz zgody na ich zapisywanie, wyłącz ich obsługę w ustawieniach swojej przeglądarki. Zamknij