Spełnij marzenie Mamy

Nakarm Jej głodne dziecko!

Od pokoleń miliony mam na całym świecie cierpi z powodu głodu, nie mogąc przerwać tego destrukcyjnego dziedzictwa w skutek skrajnej biedy i życia na terenach ogarniętych wojnami.

Od początku działalności Dobrej Fabryki uratowaliśmy już dziesiątki tysięcy dzieci. Każdego dnia trafiają do nas kolejne. Tylko dzięki Wam nie odmawiamy pomocy nikomu.

czytaj więcej

Mamy już:
13 814
Potrzebujemy:
20 000
W obliczu epidemii...

bądźmy razem!

Pokonajmy wirusa, wspierając personel medyczny

Wesprzyj
Mamy już
38 001
Akcję wsparło:
351 osób
Leczymy

Front walki z wirusem wyznaczają dziś szpitalne łóżka. Specjaliści na oddziałach zakaźnych robią wszystko, by odpowiednia pomoc dotarła do każdego w porę. Mówią wprost, że sytuacja jest trudna i brakuje podstawowych środków ochrony indywidualnej i sprzętu medycznego. Zagrożony jest każdy z nas, ale tymi, o których dbać musimy w pierwszej kolejności, są pracownicy służby zdrowia. Jeśli ich zdrowie ucierpi, nam nikt nie pomoże! Wspieraj z nami walkę z wirusem, zapewniając personelowi medycznemu narzędzia niezbędne do pracy!

Ze szpitali w całej Polsce docierają do nas głosy, że „wciąż brakuje podstawowych środków ochrony indywidualnej”. Potrzebne są maski i kombinezony ochronne, substancje do dezynfekcji dłoni i powierzchni, rękawiczki i fartuchy. Szpitale proszą o sfinansowanie termometrów bezdotykowych, przenośnych respiratorów, pulsoksymetrów, kardiomonitorów i pomp infuzyjnych. „Zaopatrzenie, które dostajemy to za mało. To ilości, które bardzo szybko się kończą” – piszą lekarze.

Szczyt zachorowań wciąż przed nami. By personel medyczny mógł skutecznie walczyć o nasze zdrowie, już dziś musimy zadbać o niego sami! Musimy w tej trudnej sytuacji jak najlepiej wyposażyć szpitale i zapewnić ochronę pracownikom służby zdrowia. Oni nie mogą zachorować ani trafiać na kwarantanny. Jeśli im pomożemy będą w gotowości również wtedy, gdy sami znajdziemy się w potrzebie.

Zróbmy to RAZEM! Zróbmy to TERAZ!

Wspieram Udostępnij