Zróbmy razem...

OGRÓD!!!

Musimy błyskawicznie rozwinąć produkcję warzyw w naszym ogrodzie w Gourcy, bo chętnych, którzy o nie pytają, przybywa!

Plan na wakacje mamy taki, by przygotować pod uprawę kolejny hektar ziemi, stworzyć jeszcze więcej miejsc pracy, rozszerzyć powierzchnię pokrytą nowoczesnym systemem nawadniania i ruszyć z nowymi uprawami.


czytaj więcej

Mamy już:
10 322
W obliczu epidemii...

bądźmy razem!

Pokonajmy wirusa, wspierając personel medyczny

Wesprzyj
Mamy już
38 001
Akcję wsparło:
351 osób
Leczymy

Front walki z wirusem wyznaczają dziś szpitalne łóżka. Specjaliści na oddziałach zakaźnych robią wszystko, by odpowiednia pomoc dotarła do każdego w porę. Mówią wprost, że sytuacja jest trudna i brakuje podstawowych środków ochrony indywidualnej i sprzętu medycznego. Zagrożony jest każdy z nas, ale tymi, o których dbać musimy w pierwszej kolejności, są pracownicy służby zdrowia. Jeśli ich zdrowie ucierpi, nam nikt nie pomoże! Wspieraj z nami walkę z wirusem, zapewniając personelowi medycznemu narzędzia niezbędne do pracy!

Ze szpitali w całej Polsce docierają do nas głosy, że „wciąż brakuje podstawowych środków ochrony indywidualnej”. Potrzebne są maski i kombinezony ochronne, substancje do dezynfekcji dłoni i powierzchni, rękawiczki i fartuchy. Szpitale proszą o sfinansowanie termometrów bezdotykowych, przenośnych respiratorów, pulsoksymetrów, kardiomonitorów i pomp infuzyjnych. „Zaopatrzenie, które dostajemy to za mało. To ilości, które bardzo szybko się kończą” – piszą lekarze.

Szczyt zachorowań wciąż przed nami. By personel medyczny mógł skutecznie walczyć o nasze zdrowie, już dziś musimy zadbać o niego sami! Musimy w tej trudnej sytuacji jak najlepiej wyposażyć szpitale i zapewnić ochronę pracownikom służby zdrowia. Oni nie mogą zachorować ani trafiać na kwarantanny. Jeśli im pomożemy będą w gotowości również wtedy, gdy sami znajdziemy się w potrzebie.

Zróbmy to RAZEM! Zróbmy to TERAZ!

Wspieram Udostępnij